Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
11.05.17   ІННОВАЦІЇ В ТРАНСПОРТНІЙ ГАЛУЗІ

ІННОВАЦІЇ В ТРАНСПОРТНІЙ ГАЛУЗІ

     В період 31 травня - 2 червня 2017 року в Одесі відбудеться Міжнародний тиждень з торгівлі та транспорту, в рамках якого пройде 16-а виставка «Інтер-ТРАНСПОРТ». Під девізом «Діалог. Довіра. Дія» готується традиційна зустріч транспортної інтелігенції України та зарубіжжя - партнерів, друзів, керівників підприємств і організацій транспортної галузі та вантажовласників із споживачами транспортних послуг.
     Міжнародний тиждень з торгівлі та транспорту проводиться як плановий захід Організації Чорноморського Економічного Співробітництва. У 2017 - році 25-річчя діяльності ОЧЕС, готується велика програма заходів в країнах ЧЕС.
     В період проведення Міжнародного тижня з торгівлі та транспорту Міністерство інфраструктури України організовує круглий стіл «Розвиток мультимодальних перевезень в міжнародному сполученні Європа-Азія / Схід-Європа».
     Роботу транспортного тижня відкриє Регіональний семінар FAO (Food and Agriculture Organization of the United Nations) за впливом Угоди про спрощення процедур торгівлі ВОТ для агропродовольчої торгівлі, а також Нарада з питань курсування контейнерного поїзда «ZUBR».
     Найактивнішу участь у підготовці та проведенні заходу беруть галузеві професійні асоціації та спілки: Міжнародна асоціація портів Чорного і Азовського морів (BASPA), Асоціація транспортно-експедиторських і логістичних організацій України «Укрзовніштранс», Асоціація портів України «УКРПОРТ», Федерація роботодавців транспорту України, Міжнародна асоціація судновласників Чорноморського басейну (БІНСА), Асоціація міжнародних експедиторів України.
     Багаторічний і надійний партнер міжнародного транспортного тижня - відома в галузі транспортно-експедиторська компанії АТ «ПЛАСКЕ», проведе XV-ий Ювілейний День Міжнародного експедитора.
     В цьому році, в Міжнародному тижні з торгівлі та транспорту «Інтер-ТРАНСПОРТ» беруть участь понад 100 компаній з 10 країн світу (Україна, Білорусь, Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Нідерланди, Швеція, Литва, Естонія).
     На експозиції виставки «Інтер-ТРАНСПОРТ» представлені провідні порти України, продемонструють новітні досягнення виробники підйомно-транспортного устаткування, підприємства в сфері організації міжнародних мультимодальних перевезень, провідні підприємства в галузі гідротехнічного будівництва.
     У роботі Міжнародного тижня в Одесі активну участь беруть Міністерство інфраструктури України, Міністерство транспорту та комунікації Республіки Білорусь, ДП «Адміністрація морських портів України», ПАТ «Українська залізниця".
     За 15 років історії виставка «Інтер-ТРАНСПОРТ» зберігає склад своїх провідних учасників. В цьому році цілий ряд компаній буде вперше представляти свою діяльність на експозиції виставки.
     Вперше Спільне закрите акціонерне товариство «Могильовський вагонобудівний завод» покаже модельний ряд з восьми видів продукції рухомого складу. «Геннліх Україна» представить інформацію про можливості токоподвода за допомогою енергоцепей e-chain на крановому обладнанні типу STS, RTG, ASC, reach stacker. Так само на стенді компанії будуть представлені зразки продукції енергоцепей e-chain і гнучкого кабелю chainflex для рухливих механізмів.
     Перший раз на експозиції виставки лінійку вантажопідйомного обладнання та компонентів для кранової техніки H.F.S. (Австрія), WDI (Німеччина), Nemag (Нідерланди), Europresspack (Італія) представить компанія "Кетті". Компанія ТОВ «БІТІЕС-ГРУП», як офіційний представник концерну Parker Hannifin Corporation на території України, запропонує одну з найбільших лінійок продукції для гідравлічних систем.
     Компанія ТОВ «АГСОЛКО Україна» представить вантажний автомобіль JAC N56, виготовлений по безкаркасних технології з тришарових сендвіч-панелей, обладнаний стрічкою для фіксації вантажу за допомогою штанг, петлями в підлозі для кріплення вантажу і отбортовкой з рифленого алюмінію. ТМ Геркулес представить трицикли провідних китайських виробників, відмінний помічник для дрібного і середнього бізнесу і великих підприємств, служб доставки, пересувної торгівлі, в комунальних службах, в фермерських господарствах, заводах, портах.
     Громадська організація «Sky Way Україна» для гостей та учасників виставки 31 травня організовує презентацію «Інноваційний проект «Небесні дороги Sky Way». Так само активна робота буде на стенді компанії протягом всіх трьох днів виставки.
     Міжнародний транспортний тиждень є важливим інструментом у вирішенні практичних завдань транспортної політики та розвитку транспортної інфраструктури.
     ЗАПРОШУЄМО взяти активну участь в роботі транспортного тижня в Одесі, таким чином, розвиваючи ДІАЛОГ між учасниками транспортного процесу, зміцнюючи ДОВІРУ і сприяючи подальшим практичним ДІЯМ.

Оргкомітет виставки «Інтер-ТРАНСПОРТ»
ТОВ «Центр виставочних технологій»
+38-048-7150262©2002-2018 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100