Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
05.02.18   LOGISTIC MASTER 2.0: в Києві стартує "Школа логістів"

LOGISTIC MASTER 2.0: в Києві стартує "Школа логістів"

 У будні дні з 13 по 21 лютого 2018 року компанія TradeMasterGroup проведе для фахівців у сфері логістики унікальний курс, який складається з 7 блоків і включає в себе навчання повного циклу логістики на підприємстві: склад, транспорт,  управління  запасами,фінансами,зовнішньоекономічною діяльністю і мотивація персоналу в логістиці.

Основні цілі курсу: протягом 7 днів практики від провідних логістів країни нададуть слухачам повний спектр знань з усіх аспектів логістики, допоможуть у вивченні логістики як окремого предмета.

Цільова аудиторія "Школи логістів"
Відвідування занять на LOGISTIC MASTER 2.0 принесе безсумнівну користь:

  • логістам початківцям, практикуючим фахівцям, які бажають розширити свої професійні навички для ефективного управління логістичною діяльністю компанії;
  • керівникам складської і транспортної логістики, менеджерам і керівникам ЗЕД, які прагнуть в майбутньому зайняти позиції директора з логістики / керівника ланцюжка поставок;
  • керівникам суміжних відділів, зацікавлених в розумінні всіх бізнес-процесів  компанії, в т.ч. і логістики;
  • постачальникам рішень і послуг для логістики, яким важливо розібратися в бізнес-процесах логістики.

 

Викладачі "Школи логістів"
Навчання буде проводитися тільки експертами-практиками, які мають досвід роботи від 10-ти років в сфері блоку "Школи Логістів", що викладається. Викладачами LOGISTIC MASTER 2.0 виступлять:
Микола Іванов - співзасновник компанії "Кік Авто", що є провідним імпортером і дистриб'ютором в сфері поставок запчастин, витратних матеріалів та аксесуарів для корейських і китайських автомобілів.

Євген Нікушин - ТОП-практик логістики з більш ніж десятирічним досвідом, директор з логістики компанії FADO, раніше працював директором департаменту внутрішньої логістики ТОВ "ФАРМПЛАНЕТА", де оптимізував витрати на транспортну і складську логістику, організував службу якості, відкрив два регіональних склади.

Павло Степаненко - практик з більш ніж 10-річним досвідом роботи на керівних посадах в компаніях по
організації дистрибуції, має досвід побудови компаній і відділів логістики з нуля. Впровадив в Корпорації "УкрАВТО" власну систему автоматизованого замовлення запчастин на склад автосервісних підприємств.

Ольга Ломовицька - діючий практик в міжнародній логістиці, має більш, ніж 10 років досвіду в логістиці виробничих і торгових компаній, в тому числі у створенні відділів логістики і продажів з нуля; керувала філією міжнародної компанії "ЛаманШіппінг".

ПРОГРАМА КУРСУ "ШКОЛ логістів":

1.Логістіка - ключовий елемент ефективності підприємництва (побудова ланцюга поставки товарів, організація взаємодії в ланцюзі постачань, забезпечення конкурентної переваги за рахунок можливостей логістики; визначення тактики реалізації стратегій, ін.). Веде блок Микола Іванов. Заняття відбудеться у вівторок, 13 лютого (18: 00-21: 00).

2. Складська логістика: комплексне рішення підвищення ефективності (методи визначення місця розташування складу, показники ефективності використання складської площі та об'єму, АВС-аналіз при плануванні розміщення товару в зоні зберігання, адресне зберігання і його види, власний склад або найманий: фактори вибору, переваги та недоліки і т.д.). Своїм досвідом у цій сфері зі слухачами поділиться Євген Нікушин. Заняття буде проведено в середу, 14 лютого (18: 00-21: 00)

3. Транспортна логістика, Точно в термін (критерії вибору перевізника; маршрутизація і її завдання; види та характеристики маршрутів; як розрахувати показники роботи транспорту; методи вибору маршрутів, ряд інших питань). Ведучим даного блоку стане Микола Іванов. Заняття заплановано на четвер, 15 лютого, (18: 00-21: 00).


4. Управління фінансами та бюджетування в логістиці (які стратегії дозволять збільшити прибуток і як логістика впливає на прибуток компанії; важелі підвищення прибутку, види прибутку; в яких випадках можна брати кредити - коли це вигідно, а коли варто відмовитися; як перевірити бюджет на реалістичність ). Своїми напрацюваннями по цим і ряду інших питань поділиться Євген Нікушин. Заняття намічено на п'ятницю, 16 лютого (18: 00-21: 00)

5. Управління персоналом, побудова KPI як основа мотивації. Ведучий блоку Євген Нікушин представить слухачам технології розрахунку тарифів на різні види робіт, розповість про категорії співробітників і грейдах посад. Також викладач блоку освітить питання мотивації і стимулювання праці, особливості впровадження систем нарахування заробітної плати від виробітку, зупиниться на аспектах зв'язку показників співробітників служби логістики з системою оплати праці (KPI-мотивація). Крім того, будуть представлені приклади мотиваційних листів для ряду посад. Курс відбудеться в понеділок, 19 лютого (18: 00-21: 00).

 

6. Управління запасами підприємства. Учасники курсу дізнаються від Павла Степаненка про роль управління запасами в ланцюжку поставок товарів, про те, як створити систему динамічного управління запасами, що враховує факторний попит. Крім того, викладач розкриє способи створення матриці стратегій управління товарними групами, освітить можливості прогнозування попиту на основі матриці стратегій управління товарними групами - метод управління категоріями (що замовляти, скільки замовляти, який повинен бути запас), розповість про те, як повернути заморожені в неліквід оборотні кошти. Проведення заняття з даного блоку намічено на вівторок, 20 лютого (18: 00-21: 00).

 

7. Зовнішньоекономічна діяльність (оформлення первинної транспортної документації при міжнародній доставці (CMR, B / L, Авіанакладна вантажна (AWB); нормативна база (Конвенція КДПГі МДП, Положення ЄУТР, ДОПНВ, Конвенція Транзиту); система дозволів, види дозволів; супровідна документація при доставці вантажу; позначки в документах при пошкодженні товару, ін.).
Ведуча даного блоку Ольга Ломовицька пропонує відвідати свій курс в середу, 21 лютого (18: 00-21: 00).

Задати уточнюючі питання, отримати будь-яку додаткову інформацію про будь-якого з тренерів та програму заходу можна за телефоном (067) 505-25-24 або електронною поштою st@trademaster.com.ua

 

Вартість навчання за 1 учасника (включаючи кава-брейки, сертифікати, методичні матеріали) складе - 5500 грн.

Можливі знижки на участь (знижки не сумуються):
Учасникам конференцій TradeMaster - знижка 5%;
За участю 2-х осіб від компанії - знижка 5%;
За участю 3-х осіб від компанії і більше - знижка 10%.


Поспішайте подати заявку на участь в програмі, кількість місць обмежена!

Онлайн-реєстрація

 

Відгуки учасників Школи логіста

Сергій Бех, «Fozzy Group»: «Очень полезное мероприятие. Школа дает возможность получить хорошие знания».
Сидоренко Наталія, «Лантманнен АКСА»: «Хорошая и эффективная организация, полученные указания помогут многим в практической деятельности. Хочу выразить благодарность. Курс был проведен на высоком
профессиональном уровне».

Юлія Войтович, «Прем’єр Дистрибьюшн Компані»: «Очень важно, что лекторами являются 100%-ные практики. Каждая, даже самая малейшая теория подкрепляется
примером из жизни опытных логистов. Очень важно,
что много информации давали в необходимом объеме, и
многие модели сразу же можно применять в своей компании».
Віталій Божко, «Суматра-ЛТД»: «Комфортное помещение, дружелюбное обращение и компетентные коучи оставили только хорошее и позитивное впечатление».

ЧЕКАЄМО ВАС НА ЗАНЯТТЯХ У "ШКОЛІ логістів" З 13 ПО 21 ЛЮТОГО 2018 року!©2002-2019 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100