Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
25.10.18   З 10 по 12 жовтня в місті Дніпро успішно завершилась Міжнародна спеціалізована виставка промислового обладнання, металообробки, литва та енергетики!

З 10 по 12 жовтня в місті Дніпро успішно завершилась Міжнародна спеціалізована виставка промислового обладнання, металообробки, литва та енергетики!
Традиційно, на початку осені у Дніпрі пройшла значуща подія для промисловості України, яка в черговий раз задала тренди індустріального розвитку країни, продемонструвала новітні технології від українських та зарубіжних виробників, також стала однією з самих представницьких площадок для спілкування з клієнтами.
На офіційному відкритті, 10 жовтня, вітальне слово та право перерізати червону стрічку, було надано почесним гостям. Які привітали місто, учасників і відвідувачів, а також відзначили, що Міжнародна спеціалізована виставка промислового обладнання, литва та енергетики краща з виставок індустріальної галузі. Саме місто Дніпро – промисловий центр України, найвдаліше місце для зустрічі, яке поєднує в собі три значущих напрями для економіки країни. А виставка слугує сполучною ланкою між вітчизняними та зарубіжними виробниками, які в свою чергу допомагають налагоджувати ділові контакти і обмінюватись досвідом.
У цьому році у виставці прийняло участь 115 компаній з різних індустріальних областей України,  а також, Туреччини, Польщі, Росії, Білорусії, Англії та Германії.

Виставка щорічно привертає якісну цільову аудиторію: головних механіків, технологів, інженерів, енергетиків, керуючий склад промислових підприємств, ведучих спеціалістів компаній.
Згідно електронній реєстрації захід відвідало більше 2000 людей, які судячи з відгуків, шукають можливості познайомитись з сучасними технологіями промислового ринку і придбати обладнання.
В рамках виставки відбувся ряд ділових заходів:
10 жовтня
Круглий стіл на тему «Сучасні high tech технології і обладнання ливарних цехів для дрібносерійного и масового виробництва виливок».
Програма круглого столу:

  1. Огляд high tech технологій і видача рекомендацій по їх застосуванню.
  2. Виступ представників заводів.
  3. Обговорення виступів учасників круглого столу.

11 жовтня
Майстер-клас на тему «Ефективне відновлення направляючих металоріжучих  станків за допомогою вітчизняних полімерних матеріалів»
Програма майстер-класу:

  1. Знайомство з властивостями композитних матеріалів.
  2. Технологія відновлення направляючих ковзання станків різних типів.
  3. Усунення подряпин на направляючих шліфувальних станків.
  4. Відновлення посадок підшипників і пінолей розточувальних станків.

Наступна Міжнародна спеціалізована  виставка промислового обладнання, металообробки, литва та енергетики «Машпром» «ЛІтЕкс» «Енергопром», відбудеться у жовтні 2019 року. Не упустіть шанс зайняти лідируючі позиції у промисловому секторі України.
Чекаємо Вас на виставці у наступному році!

З повагою, оргкомітет виставки
ООО Експо-центр «Метеор»
Тел.+38 (056) 373-93-72, (067) 639-86-79
www.expometeor.com

 ©2002-2019 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100