Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
Про видання Реклама у виданні
Положення про зону сервісного обслуговування осіб і транспортних засобів

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Н А К А З  31.08.2009  N 643

                                      Зареєстровано в Міністерстві  юстиції України 

9 листопада 2009 р. за N 1046/17062

http://zakon1.rada.gov.ua

Про затвердження Положення про зону сервісного

обслуговування осіб і транспортних засобів  перед пунктами пропуску через державний кордон для міжнародного

та міждержавного  автомобільного сполучення 

 

     Відповідно до пункту 1 Заходів з розвитку транскордонного співробітництва на 2007 - 2010 роки, наведених у додатку 1 до Державної  програми  розвитку  транскордонного співробіт-ництва на 2007 - 2010 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від  27.12.2006 N 1819 (1819-2006-п), та пункту 12 Завдань і заходів з виконання  Державної  цільової правоохоронної програми "Облаштування  та  реконструкція державного кордону" на період до 2015 року,  наведених у додатку 1 до Державної  цільової правоохоронної  програми "Облаштування та реконструкція державного кордону" на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2007 N 831 (831-2007-п), з метою удосконалення порядку створення та функціонування зон сервісного обслуговування осіб і транспортних засобів перед пунктами пропуску через державний кордон для міжнародного та   міждержавного автомобільного сполучення Н А К А З У Ю:

     1. Затвердити Положення про зону  обслуговування осіб і транспортних засобів перед  пунктами пропуску через державний кордон для міжнародного та міждержавного автомо-більного сполучення (додається).

     2. Управлінню прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Держприкордонслужби  України  забезпечити подання цього наказу до Міністерства  юстиції України на державну реєстрацію.

     3. Начальникам регіональних управлінь, начальникам органів охорони державного кордону Державної прикордонної служби України організувати  доведення  змісту Положення про зону обслуговування осіб і транспортних  засобів  перед  пунктами пропуску через державний  кордон для міжнародного та міждержавного автомобільного сполучення до заінтересованих місцевих органів  виконавчої  влади, органів місцевого самоврядування та забезпечити контроль за станом його дотримання.

     4. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

 

Голова Державної  прикордонної служби України генерал армії України М.М. Литвин 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України 31.08.2009  N 643

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 9 листопада 2009 р. за N 1046/17062 

                           

ПОЛОЖЕННЯ

про зону сервісного обслуговування осіб і транспортних

засобів перед пунктами пропуску через державний кордон для міжнародного та міждержавного автомобільного сполучення

 

     1. Положення про зону сервісного обслуговування осіб і транспортних засобів перед  пунктами пропуску через державний кордон для міжнародного та міждержавного автомобільного сполучення розроблено відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Укра-їні" (280/97-ВР ), "Про  місцеві  державні адміністрації" (586-14), "Про охорону навколишнього природного середовища" (1264-12), "Про  забезпечення  санітарного  та епідемічного   благополуччя   населення"  (4004-12), Порядку здійснення координації  діяльності  органів  виконавчої  влади  та органів  місцевого  самоврядування  з питань додержання режимів на державному кордоні,  затвердженого постановою  Кабінету  Міністрів України  від 18 січня 1999 року N 48 (48-99-п), Положення про пункти пропуску через державний кордон, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2000 року N 1203 (1203-2000-п) (далі - Положення про пункти пропуску).

     2. Зона сервісного обслуговування осіб і транспортних засобів перед пунктами пропуску через державний кордон для міжнародного та міждержавного автомобільного сполучення    (далі - зона обслуговування) - певна територія перед пунктом пропуску, на якій юридичні та фізичні особи - підприємці надають  не заборонені законодавством України послуги.

     3. У зоні обслуговування можуть функціонувати підприємства та організації з надання послуг з харчування, медичної допомоги, торговельних, страхових, банківських, поштових, телекомунікаційних, юридичних, послуг митного брокера, готельних, санітарно-гігієнічного обслуговування, технічного обслуговування та заправляння паливом автомобільного транспорту,  паркувальних та інших, не заборонених законодавством України послуг. Проектування зони обслуговування здійснюється з урахуванням  категорії пункту пропуску через державний  кордон, його проектної пропускної спроможності, під'їзних шляхів до нього та інших особливостей.

     4. Під час розроблення проекту будівництва зони обслуговування потрібно передбачити:

     безперешкодний рух осіб і транспортних засобів під'їзними шляхами до пункту пропуску;

     єдиний архітектурний стиль та зовнішній вигляд будівель і споруд;

     забезпечення належного санітарного й протипожежного стану, освітлення та огородження зони обслуговування;

     відповідне інформаційне забезпечення про напрямки руху і межі зони обслуговування,  перелік послуг, що надаються, розміщення та графіки роботи підприємств (організацій)  у  зоні обслуговування, довідкові телефони;

     установлення системи гучномовного оповіщення осіб, дорожних знаків, інших пристосувань та обладнання, що забезпечують безпеку дорожнього руху.

     5. Проектування зони обслуговування здійснюється  з дотриманням вимог Земельного кодексу України (2768-14), Законів України "Про дорожній рух" (3353-12), "Про автомобільні дороги" (2862-15), а також пункту 17 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року N 1147 (1147-98-п), та Положення про пункти пропуску (1203-2000-п ).

     6. Не допускається: розташування зони обслуговування між пунктом пропуску та державним кордоном України; здійснення будівництва приміщень, споруд та інших об'єктів, не передбачених проектом   будівництва  (реконструкції) зони обслуговування.

     7. Відносини  органів місцевого самоврядування з підприємствами та організаціями, які   функціонують у зоні обслуговування, будуються відповідно до вимог статей 17, 18 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (280/97-ВР).

     8. До зони обслуговування можуть входити:

     місця стоянки транспортних засобів, у тому числі з небезпечними або великогабаритними вантажами, торговельні точки, готелі, заклади харчування, пункти надання медичної допомоги, станції (пункти) технічного обслуговування, автомобільні заправні станції, будівлі (при-міщення), у яких надаються страхові, банківські, телекомунікаційні, послуги митного брокера тощо, санітарно-гігієнічні споруди для подорожніх та працівників (туалети, сміттєзбірники).

     9. Розміщення та функціонування в зоні обслуговування підприємств і організацій здійснюються відповідно до вимог чинного законодавства. Усі будинки, споруди та об'єкти   мають бути пристосовані до використання особами з фізичними вадами.

     В'їзд (виїзд) до (із) зони обслуговування здійснюється безкоштовно.

 

Перший заступник Голови Державної прикордонної  служби України - директор  Департаменту охорони державного кордону генерал-полковник П.А. Шишолін


Бюлетень "ПЕРЕВІЗНИК®" №4(31)-2009р.-№1(32)-2010р.
24.12.2009 г.
Дивіться також:
Перевезення швидкопсувних харчових продуктів

Перевезення швидкопсувних харчових продуктів

Бюлетень "ПЕРЕВІЗНИК®" №2(29)-2009 р.
22.06.2009 г.
ПОРЯДОК підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів

ПОРЯДОК підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів

Бюлетень "ПЕРЕВІЗНИК®" №2(29)-2009 р.
22.06.2009 г.
ПОЛОЖЕННЯ про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами

ПОЛОЖЕННЯ про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами

Бюлетень "ПЕРЕВІЗНИК®" №2(29)-2009 р.
22.06.2009 г.
©2002-2020 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100