Виставки, семінари та конференції

ADDIT EXPO 3D –2022 МВЦ
Опис З 5 по 7 квітня 2022 року у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться VI Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D - 2022. Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Головна мета виставки - це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя. Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого - надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email reklama@iec-expo.com.ua
Сайт https://www.iec-expo.com.ua/addit-2022.html
Телефон (044)201-11-63
AQUA UKRAINE–2022 МВЦ
Опис AQUA UKRAINE – 2022 XX Міжнародний водний форум. Протягом 19 ти років AQUA UKRAINE залишається визнаним лідером серед заходів, присвячених питанням забезпечення водними ресурсами, очистки промислових стоків, впровадження найкращих світових стандартів, передових досягнень і технологій водопостачання та водовідведення, запобігання забрудненню водних ресурсів, застосування екологічно чистих технологій водозбереження. Саме тому форум входить до списку стратегічно важливих і вагомих заходів, обов’язкових для участі та підтримки з боку профільних міністерств, відомств, асоціацій та міжнародних організацій.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email aqua@iec-expo.com.ua
Сайт https://www.iec-expo.com.ua/aqua-2022.html
Телефон (044) 201-11-54, 201-11-66
EXPERT SECURITY–2022 МВЦ
Опис Виставка систем охорони та безпеки Expert Security є дієвим інструментом для сприяння державі у зміцненні рівня громадської безпеки через експертне спілкування з лідерами галузі, впровадження в Україні новітніх технологій, які щодня зʼявляються в індустрії безпеки, та спонукання громадян більш відповідально ставитись до забезпечення особистої безпеки. Expert Security – це також майданчик, який об’єднує виробників та дистриб’юторів систем безпеки не лише з кінцевими споживачами, а й з бізнесами, що займаються продажем, монтажем, інтеграцією та обслуговуванням таких систем.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email expert@iec expo.com.ua
Сайт https://expert-security.com.ua
Телефон +38 (044) 201 11 64
KHARKIV PROM DAYS
Опис Верстати - спеціалізовані та універсальні, металорізальні і деревообробні, технологічне оснащення, комплектуючі, ремонт і модернізація обладнання.​ Металообробка - обладнання, види обробки (електричний, газовий, плазмовий, гальванічний, хімічний, термообробка та ін.), технології, інструмент.​ Електроніка - трансформатори, джерела струму, кабельно-провідникова продукція, електродвигуни, низьковольтні апарати, високовольтне обладнання. ​Енергетика і теплоенергетика - атомна енергетика, альтернативна енергетика, теплообмінні апарати, трубопроводи. ​Енерго- та ресурсозбереження.​ ​Контрольно-вимірювальні прилади, автоматизація виробництва. ​Зварювальне обладнання, матеріали та оснащення для різних видів зварювання. ​Інструменти, технологічне обладнання, оснащення. ​Підшипники, кріпильні та допоміжні матеріали, метизи. ​Гідравліка та пневматика. ​Компресорна і насосна техніка. Трубопровідна арматура, фітинги. ​Нанесення покриттів, фарбування, антикорозійний захист. ​Фільтри і фільтруючі пристрої. ​Ущільнення для рухомих і нерухомих з'єднань. ​Засоби охорони праці та індивідуального захисту, спецодяг. Енергетика в промисловості
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Харків
Сайт https://www.adt.com.ua
Телефон +38 (067) 579 -64 -46, +30 (057) 756 -20 -48
KYIV LOGISTICS SCHOOL (KLS)
Опис LogisticsWinterCamp 2022 Команда Київської Логістичної Школи рада повідомити, що LOGISTICS WINTER CAMP 2022 відбувся 28-29 січня! LOGISTICS WINTER CAMP 2022 - зимовий бізнес-табір для професіоналів логістики та ланцюгів постачання, генеральних директорів та власників торгових, виробничих, логістичних, дистрибуційних, інвестиційних та сервісних компаній. Учасники отримали можливість вийти за рамки поточного досвіду та спробувати нові інструменти ведення бізнесу, управління логістичними командами та ланцюгами постачання, розвитку керівників та управлінців. Команда KLS щиро дякує усім учасникам за активну участь у робочих сесіях, тренінгах, майстер-класах, іграх та дискусійних панелях! За 2 дні конференції: 110+ учасників, 70+ компаній, 11 виступів від 32 спікерів, 3 коучингові гри та бізнес-симулятори, 2 паралельних потоки тренінгів. Виставка інноваційних рішень - Logi-Expo. Business Speed Dating. Гала-вечірка із розважальною програмою. Нетворкінг, нові корисні знайомства та заряд мотивації до розвитку бізнесу! Окрему подяку висловлюємо партнерам Logistics Winter Camp 2022: Генеральний партнер - Pakline Logistics Логістичний партнер - Lading.eu Інфраструктурний партнер - SK Group Інноваційни партнер - PC-Service Партнер логістичних ігор - BGS Solutions Технологічний партнер - INVENTOR SOFT Паливний партнер - Е100 Інвестиційний партнер - EDIN Діджитал партнер - ABM Cloud Базовий партнер - Вчасно Дякуємо, що були із нами 28 та 29 січня! До нових зустрічей на конференціях від @Kyiv Logistics School !
Види діяльності семінари та конференції
Регіони Київ
Email kyivlogisticsschool@gmail.com
Сайт https://kyivlogisticsschool.com/
Телефон (044)229-71-12, (067)320-10-25
PLAST EXPO UA ‑ 2022 МВЦ
Опис З 5 по 7 квітня 2022 року у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться XIV Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA ‑ 2022. Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Головна мета виставки ‑ це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя. Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого ‑ надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email reklama@iec-expo.com.ua
Сайт https://www.iec-expo.com.ua/plast-2022.html
Телефон (044)201-11-65, (044)201-11-56
Post & Delivery Expo Ua–2022 МВЦ
Опис Служби поштової доставки - Кур'єрська доставка - Експрес-доставка - Спільні закупки Електронна комерція - Мобільна комерція - Транскордонна електронна комерція - Програмне забезпечення, платіжні системи Облаштування поштових відділень Складська техніка, конвеєрні системи Технологія сортування та обробки відправлень Зважування та визначення розмірів посилок Пакування, комплектація замовлень - Cпоживча упаковка - Промислова упаковка - Пакування небезпечного вантажу Логістичне обладнання Спеціалізований транспорт - Фургони, вантажівки - Електротранспорт - Велотранспорт - Обладнання та транспорт для холодового ланцюга
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email reklama@iec-expo.com.ua
Сайт https://www.iec-expo.com.ua/komunteh-2022/tematkt-2022/tematdelivery-2022.html
Телефон (044)201-11-65, 201-11-56
Tрейд Мастер Груп ТОВ
Опис Всеукраїнський День Логіста - став для багатьох директорів логістики унікальним комунікаційним майданчиком, який сприяє обміну досвідом з представниками бізнесу та експертами, з обговоренням тенденцій розвитку логістики, відмінним шансом для кожного з учасників поділитися здобутками, перейняти успішний досвід і обговорити ідеї подальшого підвищення ефективності бізнесу.
Види діяльності семінари та конференції
Регіони Україна
Email st@trademaster.com.ua
Сайт https://trademaster.ua/events/conferences/dl
Телефон 380675052524
АВІАСВІТ – ХХІ ХIII Міжнародний авіакосмічний салон
Опис «Авіасвіт ХХІ» - єдиний виставковий захід в Україні для демонстрації інноваційних розробок і технологій в авіакосмічній галузі. Авіа- та ракетобудування є предметом національної гордості для багатьох поколінь українців, однією з пріоритетних високотехнологічних галузей, розвиток якої позитивно впливає на розбудову економіки країни. Питання забезпечення обороноздатності країни вимагають широкого застосування техніки і технологій авіакосмічної галузі, постійної роботи з створення перспективних інноваційних зразків техніки і модернізації виробництв. Тому авіакосмічний салон «Авіасвіт ХХІ» традиційно проводиться одночасно із Міжнародною спеціалізованою виставкою «Зброя та безпека».
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email avia@iec-expo.com.ua
Сайт https://www.iec-expo.com.ua/avia-2022.html
Телефон +38 (044) 201-11-63
АГРОЕКСПО - ГРУП ТОВ
Опис «Виставка Агро – це найвідоміша й найстаріша виставка. На неї люди йдуть завжди: поспілкуватися, гарно провести час, обмінятися досвідом, успіхом або невдачами. Люди засумували вже за заходами. Втомились від дистанцій, масок і антисептиків. Крім того, продажі аграрної техніки та обладнання без офлайну практично неможливі. Аграрій хоче прийти, подивитись, мати широкий вибір перед купівлею. Ми ж зі свого боку притримуємось того принципу, що будь-яка аграрна компанія незалежно від статусу і фінансового положення, будь-який малий чи середній фермер, може взяти участь у виставці», - коментує Олександр Погребний, один з організаторів виставки.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Україна
Email info@agroexpo.in.ua
Сайт https://agroexpo.in.ua/ua
Телефон +38 (063) 89 89 891, +38 (073) 0004 999
Бізнес Самміт Компанія
Опис Форум лідерів галузі – учасників ринку транспортної та складської логістики проходить щорічно в першій частині ділового сезону, з метою вирішити накопичені операційні питання, відновити і перебудовати ланцюги постачання, оптимізувати логістичні процеси і знизити витрати на транспорт і склад, підвищити якість і швидкість доставки товарів до споживача, знизити собівартість окремої товарної одиниці, вести ефективний облік і контроль товарів в дорозі і на складі, вирішити такі найважливіші питання, як використання інновацій і передових рішень в області управління бізнесом, оптимізації бізнес-процесів між усіма учасниками ланцюга поставок, впровадження нових технологій, знайомства з пропозиціями від логістичних операторів, отримання практичних механізмів підвищення ефективності, конкурентоспроможності та стійкості бізнесу, знайомства з передовими тенденціями, практичним досвідом і напрацюваннями від провідних експертів і практиків.
Види діяльності семінари та конференції
Регіони Україна
Email info@summitbiz.com.ua
Сайт https://summitbiz.com.ua/logistics-innovation-forum-2022
Телефон (044) 383-56-43, (044) 383-61-95
ГАЛИЦЬКІ ЕКСПОЗИЦІЇ
Опис Деревообробка - спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості проводиться у Львові з 1998 року і є однією з перших в Україні виставок цієї тематики. Щорічно у травні виставка на 4 дні стає епіцентром зустрічей обміну досвідом та переговорів серед лісовиків, меблевиків і деревооброників. Участь в основній галузевій події надає чудову можливість представити свій бренд/компанію чисельній цільової аудиторії на професійній і нейтральній території, знайти нових клієнтів і зміцнити ділові відносини з існуючими, продемонструвати весь спектр послуг Вашої компанії та отримати миттєвий відгук.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Україна
Email n.n.galexpo@gmail.com
Сайт http://www.galexpo.com.ua/derevo
Телефон (032)294-91-12, (067)332-92-52
ДОРТЕХЕКСПО – 2022 XIII Міжнародна спеціалізована виставка МВЦ
Опис ДОРТЕХЕКСПО – 2022   XIII Міжнародна спеціалізована виставка. (будівництво, реконструкція, ремонт та утримання доріг, мостів, шляхопроводів; дорожньо будівельна техніка, спецтехніка, машини та механізми для будівництва та утримання автодоріг; матеріали та технології; автозапчастини та комплектуючі; засоби безпеки дорожнього руху; дорожнє освітлення; кар'єри та заводи; придорожній сервіс; лізингові послуги, оренда дорожньо будівельної техніки)
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email forum@iec-expo.com.ua
Сайт https://www.iec-expo.com.ua/dorteh-2022.html
Телефон +38 (044) 201-11-59, 201-11-66
ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ–2022 МВЦ
Опис ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ – 2022 XX Міжнародна спеціалізована виставка. Сьогодні виставка має статус найбільшої галузевої події, головного місця зустрічі інженерної та енергетичної еліти і всього професійного співтовариства України та інших країн світу. Щорічно Міжнародний виставковий центр приймає численну професійну аудиторію: керівників енергогенеруючих, електромережних, енергопостачальних компаній, провідних виробників високотехнологічної продукції, вчених, експертів, фахівців підприємств різних галузей промисловості та інфраструктурних об'єктів, фінансистів та інвесторів.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email lyudmila@iec-expo.com.ua, energoprom@iec-expo.com.ua
Сайт https://www.iec-expo.com.ua/ep-2022.html
Телефон +38 (044) 201-11-57, 201-11-67, 201-11-78, 206-87-96
ЗАПОРІЗЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА
Опис Запорізький Промисловий Форум – візитівка Запорізького регіону, один із найбільших в Україні виставкових форумів, на якому презентуються розробки у галузі металургії, машинобудування, ливарних технологій, зварювання, енергетики, автоматизації, ІТ-рішень, а також – реалізується насичена програма науково-практичних конференцій, коопераційних зустрічей. Щорічно на заході представлені сотні підприємств з усіх регіонів України, закордонні компанії. Виставка та паралельні конгресні заходи проводяться у партнерстві з галузевими асоціаціями та об’єднаннями, університетами
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Україна
Email expo3@cci.zp.ua, expo4@cci.zp.ua
Сайт https://expo.zp.ua
Телефон (061)213-50-26, (050)486-30-75, (050)487-59-61
ЗАПОРІЗЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА
Опис З 8 по 10 лютого у Запоріжжі у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулася 21 спеціалізована виставка аграрних технологій «АгроТехСервіс» «АгроТехСервіс» об’єднав цілий комплекс важливих заходів для професіоналів галузі. На початку нового аграрного сезону у Запоріжжі традиційно демонструються актуальні технології, відбуваються конференції, експертні зустрічі і консультації. Постійні учасники аграрної виставки – виробники сільгосптехніки і матеріалів, наукові інститути, представники профільних асоціацій, кластери. Цього року у виставці взяли участь понад 100 українських компаній з Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Житомира, Києва, Краматорська, Одеси, Полтави, Сум, Харкова, Черкас, загалом – 11 регіонів України. Продукцію та послуги представили більше 350-ти торгових марок. Один із головних напрямів - сучасна сільгосптехніка. Це трактори і зернозбиральні комбайни, посівна і ґрунтообробна техніка виробництва України, а також Італії, Німеччини, Словаччини, США, Фінляндії, Франції, Чехії, Японії.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Україна
Email expo3@cci.zp.ua, expo4@cci.zp.ua
Сайт https://expo.zp.ua/agrotehservis-2022
Телефон (061)213-50-26, (050)486-30-75, (050)487-59-61
ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА–2022 МВЦ
Опис ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2022 Єдиний в Україні бізнес майданчик для зустрічі з головними державними замовниками - відомствами, діяльність яких пов'язана із безпекою держави і громадян Можливість долучитися до державно приватного партнерства у сфері розробки та виробництва озброєння та військової техніки Сприятливі умови для розширення кола споживачів 27 тис. відвідувачів Щорічне збільшення частки витрат на безпеку та оборону від загального обсягу ВВП України Військові розробки держави, яка воює, викликають інтерес потенційних іноземних покупців Зростаючі обсяги іноземних інвестицій та перспективи створення спільних підприємств
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email reklama@iec-expo.com.ua
Сайт https://arms-security.com.ua
Телефон (044)201-11-65, 201-11-56
КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК–2022 МВЦ
Опис З 5 по 7 квітня 2022 року у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться XIV Міжнародна спеціалізована виставка «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК - 2022». Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Головна мета виставки - це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв'язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя. Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого - надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email reklama@iec-expo.com.ua
Сайт https://www.iec-expo.com.ua/ktya-2022.html
Телефон (044)201-11-65, 201-11-56
КомунТех–2022 МВЦ
Опис Ключова виставкова подія в Україні, за якою затвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для усіх учасників житлово‑комунальної сфери. Щорічно керівники органів державної та виконавчої влади, лідери галузі, професійна бізнес‑спільнота, науковці, інвестори та експерти з країн ближнього і дальнього зарубіжжя вирішують завдання, що стоять перед галуззю та розробляють ефективні механізми співробітництва. Вирішення практичних питань з теплопостачання, утримання, експлуатації житлового фонду, забезпечення функціонування міського транспорту, утримання вулично‑дорожнього господарства, проведення дорожньо‑будівельних робіт, заходів з благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами в кожному населеному пункті України значною мірою залежать від впровадження нових досягнень і передового досвіду, які демонструє експозиція виставки.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email reklama@iec-expo.com.u
Сайт https://www.iec-expo.com.ua/komunteh-2022.html
Телефон (044)201-11-65, 201-11-56
Лак&Фарба Expo UA–2022 МВЦ
Опис Лак&Фарба Expo UA – це єдина в Україні спеціалізована виставка, де можна ознайомитися з новітніми зразками лакофарбової продукції, сировиною та обладнанням для виготовлення покриттів, а також технологіями для обробки поверхні. Асортимент продуктів в останні роки активно розширюється, виходять нові зразки, при цьому вдосконалюється і їх якість, підлаштовуючись під європейські стандарти. Покриття застосовуються практично в усіх галузях промисловості та в побуті, тому є висока зацікавленість в даному заході, як серед споживачів, так і серед виробників галузі.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Сайт https://www.iec-expo.com.ua/lak-2022.html
Телефон (044)201-11-63
ПроАгро Груп
Опис – «Комбікормовий Форум»; – «Ветеринарний Форум»; – Форум «Ефективні технології тваринництва та птахівництва»; – діалогові панелі та круглі столи з провідними фахівцями, експертами галузі; – виставку обладнання та технологічних рішень у галузі тваринництва та птахівництва; – урочисту церемонію нагородження переможців рейтингу: «Комбікормовиробник року», «Керівник комбікормового заводу», «Постачальник обладнання для виробництва комбікорму», «Постачальник обладнання та послуг для птахівництва та тваринництва»; – VIP-зону для бізнес-переговорів; – прес-конференцію; – кава-паузи, фуршети, розважальну програму.
Види діяльності семінари та конференції
Регіони Україна
Email proagro-inform@ukr.net
Сайт https://proagro.com.ua/events/date/2022/livestock_summit
Телефон +38 (044) 248-02-74, +38 (067) 243-38-03
ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ–2022 МВЦ
Опис ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ–2022 XX Міжнародна спеціалізована виставка. Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех» за 19 років існування набула статусу головного галузевого виставкового проекту у сфері пожежної та промислової безпеки, рятувальної справи, цивільного захисту та охорони праці.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email arms@iec-expo.com.u
Сайт https://www.iec-expo.com.ua/tz-2022.html
Телефон (044) 201-11-64
ТЕХНОПОЛІГОН ТОВ
Опис МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА-ДЕМОНСТРАЦІЯ СПЕЦТЕХНІКИ, ОБЛАДНАННЯ ТА МАТЕРІАЛІВ Комунальна техніка Будівельна та Землерийна техніка Дорожня техніка Безпека дорожнього руху Автосервіс Техніка для транспортної та складської логістики Спецтехніка, будівельні матеріали та технології «нульового циклу» будівництва
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email enter@technopolygon.com
Сайт https://technopolygon.com/
Телефон (044) 461-93-06, (097) 321-08-20
ХХІ МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ МВЦ
Опис Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки. Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму. Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.
Види діяльності виставкова діяльність
Регіони Київ
Email plast@iec-expo.com.ua, alexk@iec-expo.com.ua, lilia@iec-expo.com.ua
Сайт https://www.iec-expo.com.ua/pf-2022.html
Телефон (044) 201-11-65, 201-11-58