28 жовтня 2022 року в Києві в один день відбудуться 2 щорічні Міжнародні бізнес-конференції:
1 – PrivateLabel-2022: Нові вектори у розвитку ВТМ - український та зарубіжний досвід ...

Private Label 2022 & DistributionMaster об’єднають разом професіоналів з дистрибуції та ритейлу
28 жовтня 2022 року в Києві в один день відбудуться 2 щорічні Міжнародні бізнес-конференції:
1 – PrivateLabel-2022: Нові вектори у розвитку ВТМ - український та зарубіжний досвід- це XIV Міжнародна щорічна практична зустріч, яка дозволяє відділам СТМ роздрібних мереж та компаній-постачальників розпочати та/або продовжити співпрацю, визначити стратегії та тактики ефективного розвитку бізнесу. Саме тут зберуться з усіх областей України понад 200
ТОП-менеджерів роздрібних мереж України, власників, генеральних, комерційних директорів, директорів з продажу, маркетингу та закупівель, керівників СТМ, провідних виробників та імпортерів FMCG товарів.
2 – DistributionMaster-2022: Нова реальність - виклики та рішення - це єдина в Україні щорічна спеціалізована зустріч для професіоналів усіх підрозділів Дистрибуції та її Партнерів. Саме тут зберуться з усіх областей України понад 200 ТОП-менеджерів дистрибуційних та торгово-виробничих компаній для того, щоб скласти «Дорожню Карту» розвитку бізнесу у 2023 році.
Спікери конференції PrivateLabel-2022: Нові вектори у розвитку ВТМ - український та зарубіжний досвід:
Валерій Губарєв, директор компанії «Незалежна Митна Агенція», керівник відділу митних
агентів Lamarin.LLC, радник громадської ради при Держмитслужбі України, - Митний «безвіз» в Україні або що надає ратифікація Конвенції про «спільний транзит».
Максим Машляковський, СЕО у Foresight&Predictive Analytics, - Економіка та споживач в умовах війни.
Malachy o’Connor, IPLC Retail Brands Specialist (Ireland), - Можливості для приватних торгових марок - рішення, а не продаж.
Олена Паливода, керівниця відділу власних торгових марок «Ашан Україна», - Плани щодо подальшого розвитку ВТМ у великих гравців ринку ритейлу України. Як розвивати ВТМ мережі у зв’язку з початком війни й у післявоєнний період?
Аліна Мазурик, начальниця відділу контрактного виробництва мережі аптек «АНЦ», «Копійка», «Шар@». - Якісна ВТМ, як знайти надійного постачальника та створити бестселер у категорії?
Юрій Нарожний, СЕО мережі супермаркетів РОСТ, - Побудова ефективної взаємодії постачальників і ритейлерів.
Костянтин Жук, начальник відділу якості «Метро Кеш энд Керрі Україна», Альона Штанько, начальниця управління ВТМ «Метро Кеш енд Керрі Україна», - Вибір локальних виробників та нові можливості при співпраці під брендом ВТМ мережі «Метро».
Спікери конференції DistributionMaster-2022: Нова реальність - виклики та рішення: Роман Веренич, генеральний директор Савсервіс, - Трансформація дистрибуторського бізнесу в умовах економічної кризи та військових дій.
Дмитро Гевоян, менеджер з продажів «Райдер Україна», - Оренда комерційного транспорту. Переваги співробітництва з «Райдер Україна».
Максим Гніздовський, директор з розвитку СТВ Груп.
Траян Некіфор, директор департаменту логістики Coca-Cola HBC Україна, Вірменія та Молдова, - Сучасні моделі управління збутом виробником через систему непрямої дистрибуції та їх переваги.

Конференція проходитиме паралельно у двох тематичних залах: DistributionMaster і Private Label. Учасники можуть вільно пересуватися двома залами, відповідно до власних інтересів.
У рамках події відбудуться спецпроекти:
Виставка й експозиція рішень та послуг для бізнесу. Під час заходу проходитиме виставка рішень та послуг, а також зразків продукції від постачальників PrivateLabel-2022 та ритейлерів України.
Столи переговорів у форматі «Роздрібна Мережа – Постачальник». Дистрибутор – Постачальник Галерея новинок - спеціальний проект провідних постачальників і роздрібних мереж України та зарубіжжя. Кожен учасник – виробник/ритейлер може подати зразки для представлення на полицях Галереї Новинок.
ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
Учасники Конференції, які не зможуть бути фізично присутніми на заході, матимуть доступ до онлайн-трансляції, в якій 3 окремі камери та окремий чат забезпечать повний ефект присутності.
БЕЗПЕКА
У випаду повітряної тривоги учасники Конференції будуть евакуйовані до підземного паркінгу, який пристосований для подібних випадків. Укриття має надійне перекриття з монолітного бетону та обладнане приточно-витяжною вентиляцією й автономним дизель - генератором, санвузлом і кількома евакуаційними виходами.
Ознайомитись з детальною інформацією, програмою та зареєструватися на Конференцію можна за посиланням  РЕЄСТРАЦІЯ  або за тел. +380 67 851 10 65