5 квітня 2023 року лідери з транспортної та складської логістики, професіонали і практики, провідні експерти, оператори ринку, постачальники рішень, послуг, спеціального обладнання і інновацій зберуться в Києві.

5 квітня 2023 року лідери з транспортної та складської логістики, професіонали і практики, провідні експерти, оператори ринку, постачальники рішень, послуг, спеціального обладнання і інновацій зберуться в Києві для комплексної зустрічі на  HYPERLINK "https://summitbiz.com.ua/logistics-innovation-forum-2023/" 12-й Logistics Innovation Forum 2023 «ПЕРЕМОГА НАД ВИКЛИКАМИ! Рішення та інновації для ефективного управління логістикою і складом, оптимізації логістичних процесів, автоматизації контролю і обліку. Цифрова логістика. Мінімізація витрат і ефективність».

Веб-сторінка і Програма:  HYPERLINK "https://summitbiz.com.ua/logistics-innovation-forum-2023/" https://summitbiz.com.ua/logistics-innovation-forum-2023/

Зареєструватися для участі:  HYPERLINK "https://summitbiz.com.ua/delegat_registration/" https://summitbiz.com.ua/delegat_registration/

12-й Logistics Innovation Forum 2023 – головний професійний бізнес-форум лідерів галузі, учасників ринку транспортної та складської логістики проходить у першій частині року з метою вирішити накопичені операційні питання, актуалізувати ділові зв’язки і знайти нових партнерів, відновити і перебудувати ланцюги постачання, оптимізувати логістичні процеси і знизити витрати на транспорт і склад, підвищити якість і швидкість доставки товарів до споживача, знизити собівартість окремої товарної одиниці, вести ефективний облік і контроль товарів в дорозі і на складі, вирішити такі найважливіші питання, як використання інновацій і передових рішень в області управління бізнесом, оптимізації бізнес-процесів між усіма учасниками ланцюга поставок, впровадження нових технологій, знайомства з пропозиціями від логістичних операторів, отримання практичних механізмів підвищення ефективності, конкурентоспроможності та стійкості бізнесу, знайомства з передовими тенденціями, практичним досвідом і напрацюваннями від провідних експертів і практиків.

Стійкість до ризиків і готовність до нових викликів стали новою нормальністю. Через постійні виклики і підвищені ризики підвищилась необхідність термінового впровадження інновацій в логістиці, автоматизація та загальна цифровізація галузі, перехід на безпаперову логістику, енергонезалежність, забеспечення бесперебійності бізнес-процесів. Поліпшення сервісу, збільшення швидкості поставки, професіоналізація логістичних послуг стають необхідними чинниками, які допоможуть успішно подолати перешкоди. Відновитись і залишитись конкурентоспроможними зможуть лише ті компанії, які своєчасно і правильно перебудують логістичні процеси, терміново впровадять сучасні інноваційні рішення, спроможуться вибудувати політику зменшення постійних і змінних витрат із найменшими втратами для бізнесу, зробити ланцюги постачання більш стійкими і надійними.

Форум, який проходить вже протягом 12-ти років, є місцем для традиційних щорічних зустрічей професіоналів з логістики. Обговорюються питання управління ефективним переміщенням товарів на внутрішньому та зовнішньому ринках, які охоплюють весь ланцюг руху товарів – від закупівель сировини і матеріалів, і до поставки кінцевим споживачам, сучасні рішення і інновації для транспортної і складської логістики і управління ланцюгами поставок, практика і перспективи розвитку логістичних систем.

Подробиці про форум:  HYPERLINK "https://summitbiz.com.ua/logistics-innovation-forum-2023/" https://summitbiz.com.ua/logistics-innovation-forum-2023/

Умови участі можна запитати у організаторів за E-Mail:  HYPERLINK "mailto:info@summitbiz.com.ua" info@summitbiz.com.ua 

На захід зберуться з усієї України понад 150 учасників: директори з логістики та складу, керівники транспортних відділів і підрозділів, керівники з управління ланцюгами поставок, управління запасами, , керівники відділів ЗЕД та дистрибуції, керівники профільних відділів, перші особи, дирекція і керуючий менеджмент провідних компаній таких категорій ринку, як продукти харчування, FMCG non Food, побутова хімія, рітейл, агросектор, машинобудування, фармацевтика, будівельні матеріали, косметика і парфумерія, побутова техніка, електроніка, одяг / взуття, торгові компанії, роздрібні мережі, виробників, постачальників, експортерів, імпортерів та дистриб'юторів споживчих, агро, фарма та промислових товарів, а також представники транспортних та експедиційних компаній, національних і міжнародних перевізників, логістичних компаній і логістичних операторів, компаній адресної доставки, логістичних та складських комплексів, розподільних центрів, постачальники рішень, спеціальної техніки, обладнання, програмного забезпечення, технологій та інновацій.

Зареєструватися для участі:  HYPERLINK "https://summitbiz.com.ua/delegat_registration/" https://summitbiz.com.ua/delegat_registration/