Адаптивний курс: Підготовка спеціалістів-універсалів сфери логістики та управління ланцюгами постачання в умовах воєнного стану

Універсальність ключових працівників підрозділу логістики та ланцюгів постачання - сучасна умова «втримання підприємства на плаву» в умовах війни, невизначеності та перманентної турбулентності.
Складність та комплексність нових задач, відсутність доступу до робочого місця та іноді зв’язку у частини співробітників, продемонстрували за останні 4 місяці наскільки важко працювати вузькопрофільним фахівцям. У сучасних реаліях вкрай важливо мати взаємозамінюючих працівників у команді та розвивати в собі компетенції в усіх напрямках логістики та ланцюгів постачання.
Наші партнери @kyiv_logistics_school вже більше 5 років проводять курси для підготовки «спеціалістів-універсалів» у галузі управління ланцюгами постачання.
Останнім часом команда KLS отримала чимало позитивних відгуків про користь даного підходу у навчанні та вже в червні вирішила розпочати курс за оновленою програмою з урахуванням всіх важливих аспектів логістики у військовий час та сучасних підходів до ведення бізнесу.
Лекції та семінарські заняття за 8-ма напрямками логістики:
 Основи управління логістикою та ланцюгами постачання (спікер - Віра Добачевська)
 Управління попитом та прогнозування (спікер - Маргарита Романова)
 Закупівлі (спікер - Зоя Чечуліна)
 Виробничі операції (спікер - Роман Сук)
 Складські операції (спікер - Дмитро Дворніченко)
 Транспортні операції (спікер - Діана Пілоян)
 Управління запасами (спікер - Людмила Попок)
 Клієнтський сервіс (спікер - Ксенія Валієва)
Курс триває 8 тижнів (18.07-09.09) в онлайн-форматі:
 Понеділок - лекції
 Четвер - семінари
 П’ятниця - контрольне тестування
Програма особливо актуальна для:
 менеджерів з логістики
 початківців в логістиці та ланцюгах постачання
 тих, хто стоїть на порозі зміни сфери діяльності та розглядає напрямок логістики, закупівель, дистрибуції або закупівель
Додатковим бонусом для учасників навчання є можливість отримання рекомендацій щодо працевлаштування від Київської Логістичної Школи. Наразі відбуваються реструктуризації та часто скорочення працівників на ринку, і команда KLS підримує випускників курсів та рекомендує їх згідно запитів ключовим міжнародним та національним компаніям.
Детальна інформація та форма реєстрації:https://kyivlogisticsschool.com/courses/adaptyvnyi-kurs/