«Крос-докінг як ключова технологія складської логістики під час війни» Дата: 03.11.2022 Формат: онлайн, ZOOM

Сьогодні компанії, яким потрібне розподілення сировини та готової продукції все частіше обирають технологію кросс-докінг.

Відомий приклад успіху крос-докінгу – це логістика компанії Wal-Mart, а в Україні з початком війни крос-докінг став життєво важливим вибором для виробничих, торговельних та логістичних компаній. 

Чому так? 

Крос-докінг зменшує необхідність зберігання продуктів на складі, відбувається зниження витрат на оплату праці (без пакування та зберігання), скорочуються час доставки для клієнта. 

Крім того завдяки крос-докінгу перевезення мають кращі показники по наповненню кожної поїздки, отже, пряма економія витрат на транспортування, а також суттєва екологічна перевага. 

Коли рівні запасів фізично знижуються, а їх оборотність має бути найвищою, як це сталося через втрату багатьох постачальників під час війни, ця технологія складської логістики має стати визначальною для більшості компаній в Україні.

Наші партнери, Kyiv Logistics School розробили та пропонують майстер-клас присвячений саме цій технології, на якому від провідних керівників та практиків ринку складскої логістики Ви отримаєте унікальні знання про організацію крос-докінгу.

Тема: «Крос-докінг як ключова технологія складської логістики під час війни»

Дата: 03.11.2022

Формат: онлайн, ZOOM

Спікери заходу:

Богдан Яковленко, незалежний експерт із складської логістики 

Віктор Барановський, директор «Логістична майстерня»

Детальна програма:https://kyivlogisticsschool.com/master-classes/kros-doking-yak-kljuchova-tehnologiya-skladskoi-logistiki-pid-chas-vijni/