Нова вантажівка Hyundai EX10 (Mighty) - нові можливості

Комерційні автомобілі Hyundai добре відомі в Україні, особливо в малотонажному і середньотонажному сегментах.Такі моделі як HD65, HD78 - легкі в керуванні, витривалі до українських доріг та складних міських умов, невибагливі та прості в експлуатації автомобілі з вантажопідйомністю до 4-4,5 тонн.

Оновлена модифікація автомобіля Hyundai EX8 (Mighty) з ванажопідйомністю до 4,5 тонн в Україні з'явилася в 2017 році. А вже в наші дні компанія Хюндай Мотор Україна виводить на український ринок нову модифікацію Mighty - автомобіль Hyundai EX10 з турбо-дизельним двигуном D4GA об'ємом 3900 куб.см (Євро 5).

Максимально допустима вага нової моделі складає 10,3 тонни, що збільшує вантажопідйомність шасі до 7,3 тонн.

Збільшення вантажопідйомності забезпечується за рахунок підсилення рами і елементів підвіски автомобіля, шин 225/75-R17,5 та встановлення пневматичної системи гальм.

Нова модель суттєво відрізняється від попередніх модифікацій. В кабіні збільшено місце для ніг, передбачене регулювання сидінь, а регулювання керма по куту нахилу і вильоту складає відповідно 76 і 65 мм.

Рівень шуму та вібрації став одним із найнижчих серед автомобілів, представлених у даному сегменті, дякуючи покращеній конструкції зчеплення, подвійному гумовому ущільненню дверей, вдосконаленій системі кріплення двигуна.

Високому рівню безпеки сприяють двері з боковим захистом, подушка безпеки для водія і пасажира, підвищена ефективність гальмівної системи (гальмівний шлях ЕХ10 скорочено на 7% в порівнянні з ринковими аналогами).
Установка повністю пневматичної гальмівної системи дозволяє збільшити ефективність роботи і підвищити безпеку перевезень. Гальмівні механізми в базовій комплектації пропонуються барабанні на передній і задній осях, а при бажанні доступні до замовлення дискові гальма.
Машини обладнані системами активної безпеки, такими як система допомоги при початку руху, в т. ч. на підйомі та при екстреному гальмуванні, системою протидії перекиданню, електронним розподілом гальмівних зусиль, системою регулювання тягової сили, електронним контролем стійкості, антиблокувальною системою гальм, аварійним сигналом на випадок екстреної зупинки.

Двигун D4GA17 з робочим об'ємом 3,9 л працює в парі з механічною 5-ти або 6-ти ступінчастою коробкою передач (Т060S5 або Т060S6). Потужність двигуна становить 170 к.с. з крутним моментом 608 Н.м.
Для підвищення корозійної стійкості 79 % деталей кабіни оцинковані.

Гарантія на автомобіль складає 3 роки або 200000 км.

В максимальній комплектації доступні: інформативний щиток приладів з бортовим комп’ютером, бокові дзеркала з електрорегулюванням та підігрівом, круїз-контроль, мультимедійна аудіо система, кондиціонер, імобілайзер, цифровий тахограф, мультикермо, коробка відбору потужності, а також сидіння водія з підігрівом.
Hyundai EX10 представлені в Україні з довжиною колісної бази 4400 мм, корисною вантажопідйомністю до 6,3 т. На автомобіль можна встановлювати вантажну платформу довжиною до 6 м і шириною до 2,25 м. Такий розмір дозволяє перевозити до 12 євро-палет.
Додатковою опцією є збільшений об’єм паливного баку 150 л. Такий бак дозволяє мати запас руху на одній заправці до 1000 км.
Міжсервісний інтервал Hyundai EX10 становить 20000 км.
Довідка:
ТОВ «Хюндай Мотор Україна» є офіційним дистриб'ютором Hyundai Motor Company на території України з 1999 року. На сьогоднішній день дилерська мережа ТОВ «Хюндай Мотор Україна» реалізує ряд комерційних автомобілів Hyundai, кожен з яких має кілька модифікацій. ТОВ «Хюндай Мотор Україна» займається активним просуванням на ринок України комерційної автомобільної техніки Торгової марки HYUNDAI. Сімейство вантажних автомобілів і автобусів HYUNDAI - багатофункціональні, надійні, прості в ремонті і обслуговуванні, з високим експлуатаційним ресурсом.
www.truck.hyundai.com.ua