Restart в співпраці ритейлерів та постачальників в воєнний та післявоєнний час на конференції Food&NonFoodMaster-2022 9 вересня В Києві відбудеться XIII Міжнародна практична конференція Food&NonFoodMaster-2022.

Restart в співпраці ритейлерів та постачальників в воєнний та післявоєнний час на конференції Food&NonFoodMaster-2022 9 вересня

В Києві відбудеться XIII Міжнародна практична конференція Food&NonFoodMaster-2022, яка збере разом понад 300 топ менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж і компаній-постачальників в офлайн та онлайн форматі  Організатор заходу – В2В-компанія TradeMasterGroup.

Аудиторія учасників конференції включатиме власників і топ-менеджерів роздрібних мереж України й Європи, провідних виробників та імпортерів FMCG товарів (від міжнародних компаній-лідерів до регіональних виробників продуктів харчування).

Вперше 2 конференції FoodMaster і NonFoodMaster в один день! 

Партнери конференції

Генеральний Партнер з автоматизації та консалтингу -  HYPERLINK "https://www.c4r.eu/" Consulting for Retail

Партнер із автоматизації підприємств -  HYPERLINK "https://quantum-int.com/" Quantum International

IT Партнер  HYPERLINK "https://unionba.com.ua/" \t "_blank" Спілка Автоматизаторів Бізнесу 
Партнер Каво-Брейків -  HYPERLINK "https://jamero.ua/" Jamero

Трансформаційний Партнер   HYPERLINK "https://www.youcoach.com.ua/" \t "_blank" YouCoach

Свою участь вже підтвердили такі компанії: ТОВ "Дарпак", ТД ГАЛКА, Спілка Автоматизаторів Бізнесу, Козуб, Феникс Инвест Трейд, UPECO, КОНСАЛТИНГ ФОР РИТЕЙЛ, GFK, Фокстрот, Kantar. ТОВ "Рибоконсервний завод "Екватор", VARUS, ТОВ "АПП ТРЕЙД", ТД Карпатські мінеральні Води, ТОВ "КФ "ДЕСНА", ТОВ «ЕЛЬГРАФ», ТОВ Штраус Укрїна, ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», ЛотОК, Carlsberg Ukraine, «Мінеральні Води України, Хлібзавод «Рум’янець», Цитрус, ДТ Магнус Трейд, (сети ISEI и BEYOND), ТОВ "Квантум Інтернешенел", ГК "Снек Продакшен", Море Пива, Люстдорф, ТОВ Комо Україна, ТзОВ «ГЕРЧАК», ТОВ "ВІТАЛ ФУДЗ", Comfy, Novus, Чудо-Маркет

Учасники заходу зможуть:

- обмінятися позитивним досвідом співпраці з іншими постачальниками та ритейлерами;

- познайомитися зі свіжою аналітикою ринку товарів Food і Nonfood, трендами у відповідних категоріях;

- на підставі виступів експертів проаналізувати діяльність своєї компанії, щоб йти у «ногу» із ринком;

- отримати нові ідеї й інсайти, які можна буде застосувати на практиці у своїй компанії;

- провести перемовини й укласти угоди про співпрацю в одному місці з понад 50 потенційними партнерами;

- неформальне спілкування дозволить повною мірою обмінятися досвідом із колегами, познайомитися з новими клієнтами, а також обговорити подальшу співпрацю з чинними партнерами;

- поліпшити комунікацію та побудувати конструктивний діалог з ритейлерами та дистриб'юторами щодо співпраці;

- взяти участь у міні-виставці новинок виробників, а також рішень для оптимізації бізнесу ритейлерів і постачальників,

- представити свою компанію та новинки продукції на Галереї Новинок!

Ключові питання конференції:

1. Актуальні тренди харчової галузі у 2022 році: нові виклики та можливості для сфери FMCG.

2. Технології трансформації традиційних моделей магазинів під зміни покупних переваг. кейси результативного впровадження.

3. Сучасний роздрібний бренд: як змінилися правила гри в різних каналах взаємодії з покупцями?

4. Інновації в ритейлі, що збільшують продажі в торгових точках.

5. Нові можливості для українського малого та середнього бізнесу щодо початку співпраці з провідними продовольчими мережами України й Європи. Успішні кейси.

6. Тенденції розвитку офлайн і онлайн роздробу. Відновлення сервісів доставки.

7. Розвиток продажів товарів через e-commerce. Технології, перспективи, платформи.

8. Які головні kpi ритейлера потрібно знати постачальнику для успішної співпраці.

9. ІТ-технології, що забезпечують розвиток нових ритейл-бізнес-моделей і форматів.

10. Нові виклики для сфері FMCG у 2022 році у зв'язку з початком воєнних дій на території України. Портрет нового покупця, як змінилася культура споживання українців.

11. Перебудова роботи продовольчих мереж після початку війни та в післявоєнний період. Зміни в умовах співпраці постачальників з мережами, їхнє спрощення. успішні приклади колаборацій на взаємовигідних умовах.

12. Адаптація бізнесу до нових умов. швидке реагування, впровадження змін і перебудова бізнес-процесів як запорука виживання бізнесу під час війни та в післявоєнний період.

13. Управління асортиментом. Практичні поради щодо закупівлі товарів і взаємодії з постачальниками в умовах воєнного стану. Найкращі практики управління товарообігом в умовах кризової ситуації.

14. Підтримка бізнесу з боку держави під час війни та воєнного стану.

15. З чого ритейлерам починати налагодження бізнесу після завершення війни або звільнення окремих територій? На що робити акцент у першу чергу?

16. Групи товарів найвищого попиту під час війни, їхній імпорт зараз та в майбутньому. Нові умови ввезення імпортних товарів, обмеження й основні правила щодо дотримання процедур.

17. Прийняття рішень в умовах невизначеності. Рекомендації та практичний досвід.

18. Антикризовий менеджмент. Розробка та наявність плану «Б», швидке прийняття рішень, перегляд і впровадження нових бізнес-процесів і планів, аналіз ризиків, встановлення зв'язків із новими партнерами, страховий асортимент, гнучкість у відносинах з партнерами.

19. Збереження команди в умовах скорочення обсягів роботи і, відповідно, надходжень на покриття фонду оплати праці.

20. Мерчандайзинг в умовах війни. Стратегії та підходи для просування товарів на полицях у точках продажу та онлайн у період нестабільності. Практичні кейси.

21. Плани щодо подальшої роботи та розвитку бізнесу великих гравців ринку ритейла України.

22. Які промо та акційні пропозиції можуть допомогти ритейлерам збільшити продажі та підвищити лояльність покупців в умовах сьогодення.

Спікери конференції:

Модератор Микита Котєньов, директор компанії «Мінеральні Води України» - модератор конференції, зал Foodmaster.

Андрій Забловський, Керівник Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України - Тема: Державні програми/інструменти підтримки бізнесу в умовах війни 

Марина Забарило, Director Consumer Panel, FMCG & Retail Ukraine GfK - Тема: Портрет нового покупця і трансформація FMCG-ринку

Кирило Єжов, директор з розвитку бізнесу Кантар Україна – Тема: Сучасний роздрібний бренд: як змінилися правила гри у різних каналах взаємодії з покупцями.

Олександр Махорт, директор з продажів в Україні та на міжнародних ринках компанії Upeco – Тема: Шляхи, методи виходу виробників на міжнародні ринки, особливості роботи з локальним ритейлом.

.Олена Асланова, директоре Проєктного офісу ТОВ «Омега», мережа супермаркетів Varus - Тема: Технології трансформації традиційних моделей магазинів під зміни уподобань споживача. Кейси результативного впровадження.

Олександр Дардалан, Product owner Фокстрот-Binance Pay - Тема: Вихід на нову аудиторію покупців в епоху зростання популярності цифрових активів.

Володимир Адамов, керівник напрямку логістика Consulting for Retail.

Юлія Литвин, менеджерка з клієнтського сервісу Carlsberg Ukraine, і Марія Трамана, провідна фахівниця з клієнтського сервісу Carlsberg Ukraine. – Тема: Адаптація бізнесу до нових умов. Швидке реагування, впровадження змін та перебудова бізнес-процесів у клієнтському сервісі як запорука стабільних ділових відносин та виживання бізнесу під час війни.

Ольга Момчилович, Директор з маркетингу мережаі маркетів "ЛотОК"- Тема: Портрет нового покупця та зміни у культурі споживання українців. Тенденції офлайн роздрібу.

Валентина Комарова, Директор з маркетингу Citrus - Тема: Адаптація департаменту маркетингу та бізнесу у воєнний час. Впровадження актуальних PR-активностей та перебудова бізнес-процесів — як запорука розвитку бізнесу під час війни.
Панасенко Олексій,
Операційний директор NOVUS – Тема: Налагодження бізнесу після завершення війни або звільнення окремих терирорії та збереження команд в умовах скорочення обсягів роботи 

Ануш Товмасян, co-founder ISEI  - Тема: “Б’юті під час війни: як ми працювали та розвивали мережу після 24 лютого” 

Бартош Фурман, директор компанії Quantum International. 

У рамках події відбудуться три спецпроєкти:

Столи переговорів «МЕРЕЖА - ПОСТАЧАЛЬНИК». Це є унікальна можливість прямих переговорів. У столах переговорів TradeMasterGroup за 12 років взяли участь понад 5500 постачальників України та зарубіжжя.

Виставка й експозиція рішень та послуг для бізнесу. Це виставка рішень та послуг, а також зразків продукції від виробників України

Галерея Новинок провідних постачальників України та зарубіжжя. Кожен учасник-виробник може надати зразки кращих проєктів для представлення на полицях Галереї Новинок.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

Учасники Конференції, які не зможуть бути фізично присутніми на заході, матимуть доступ до онлайн-трансляції, в якій 3 окремі камери та виділений чат забезпечать повний ефект присутності.

БЕЗПЕКА

У випаду повітряної тривоги учасники Конференції будуть евакуйовані до підземного паркінгу, яке пристосоване для подібних випадків. Укриття має надійне перекриття з монолітного бетону та обладнане приточно-витяжною вентиляцією й автономним дизель-генератором, санвузлом і кількома евакуаційними виходами.

Ознайомитись з детальною інформацією, програмою та зареєструватися на Конференцію можна за посиланням  HYPERLINK "https://trademaster.ua/events/conferences/fm" РЕЄСТРАЦІЯ або за тел. +380 67 851 10 65