ЩО СТАЛОСЯ 8-го ВЕРЕСНЯ?

День 8 вересня відзначений в історії людства багатьма знаменними датами і святами, які зовсім не розтиражовані в нашій Батьківщині, і про них мало хто знає.

Ми вирішили усунути цю прогалину і згадати про деякі з них:

8 вересня 1636 року - Заснований Гарвардський університет - найавторитетніша освітня установа в Сполучених Штатах Америки.

8 вересня 1801 року - У Санкт-Петербурзі закладено Казанський Собор.

8 вересня відзначається міжнародний День грамотності та міжнародний День солідарності журналістів.

Це, звичайно, не всі свята і дати, перераховані лише ті, поруч з якими, без зайвої скромності, ми можемо поставити таку масштабну бізнес-подію для України, як міжнародна конференція PRIVATELABEL-2021: «НОВІ ВЕКТОРИ У РОЗВИТКУ СТМ - УКРАЇНСЬКИЙ І ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ».

8 вересня на Конференцію зберуться понад 400 власників, топ-менеджерів роздрібних мереж, бренд-менеджерів постачальників і виробників України, Європи та ближнього зарубіжжя.

Більше 20 спікерів та тренерів від провідних рітейлерів Європи й України поділяться практичними кейсами і проведуть майстер-класи з розвитку проектів Рrivate Label.

Ми не примазуємся до Гарварду, але буде дуже круто!!!

Приєднуйтесь до події, значимість якого для ділових людей важко переоцінити. Будьте серед кращих. Будьте кращими!

Реєстрація учасників триває. Будемо раді бачити Вас серед учасників Конференції PRIVATELABEL-2021

Ви можете ознайомитися з Програмою Конференції та зареєструватися в якості її учасника сторінці онлайн регистрации - https://cuti.cc/KONKu