З 7 по 9 липня у м.Києві в гібридному форматі - офлайн і онлайн, відбудеться вже 25-й набір бізнес-курсу для спеціалістів логістичної галузі ШКОЛА ЛОГІСТІВ. LOGISTICMASTER 2.0.

❗ Три дні інтенсивного навчання ❗
❗ 5 Топ спікерів-практиків ❗
❗ Вже 25-й набір школи ❗
❗ Висока концентрація практичних кейсів ❗
Метою курсу є ознайомлення учасників із повним циклом роботи логістики на підприємстві з урахуванням усіх можливих логістичних операцій. Програма розрахована на фахівців усіх рівнів – дає повноту знань усіх аспектів напряму.
За три дні інтенсиву учасники:
- Систематизують вже існуючі знання з логістики.
- Отримають нові практичні кейси та успішні приклади оптимізації процесів у логістиці, які зможуть втілити у власних компаніях.
- Вибудують ланцюжок ефективного взаємозв'язку між логістичними підрозділами.
- Обміняються безцінним досвідом з колегами та тренерами та багато ін.
- Блок “ЛОГІСТИКА ЯК КЛЮЧОВИЙ ЕЛЕМЕНТ ЕФЕКТИВНОСТІ ПІДПРИЄМНИЦТВА. ТРАНСПОРТНА ЛОГІСТИКА” розкриє Микола Іванов, Директор компанії "Світ Авто Кріплення".
- Питання “ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ” висвітлить Марина Пекерман, Засновник та директор логістичної платформи www.Rightway.run
(Ukraine-Slovakia-Holland).
- Про найважливіші аспекти “МИТНОЇ ЛОГІСТИКИ” учасники дізнаються від Валерія Губарєва, Експерта Комісії з митних питань при Громадській Раді ДФС у м. Києві, радника з митних питань Громадської спілки «Брокерський сектор» та провідного експерта компанії «Незалежна Митна Агенція».
- Розділ “СКЛАДСЬКА ЛОГІСТИКА, УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ ТА ПЕРСОНАЛОМ В ЛОГІСТИЦІ. ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ.” висвітлить Євген Нікушин, Директор з логістики компанії FADO.
- Ефективно здійснювати “УПРАВЛІННЯ ЗАПАСАМИ ПІДПРИЄМСТВА” учасники курсу навчаться від Володимира Бондарєва, Директора з логістики роздрібної мережі "ЖЖУК".
Діє спеціальна пропозиція!
При реєстрації на 25-й набір курсу “Школа Логістів. Logisticmaster 2.0” до 1 липня 2022 р. учасники безкоштовно отримають електронний Альманах, створений за результатами проведення серії круглих столів, присвячених обговоренню питань відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості у воєнний та післявоєнний час в Україні. Вказаний матеріал включає виступи, презентації та відеозаписи з 13 годинами унікального досвіду від українських провідних компаній з напрацьованими рішеннями та рекомендаціями для втілення у власний бізнес.
Школу Логістів вже пройшли спеціалісти компаній: “САВ-Дистриб'юшн”, Justin, “МЕТРО Кеш енд Кері Україна”, “Епікур”, “ОККО”, “Бон Буассон”, “Конті”, “КОЛОРСТАР” (Естель Україна), Володимир-Волинська птахофабрика, “Україночка”, Картонно-паперова компанія, ТД “Молочна Слобода”, “Майстер Суші”, “КЕНПАК Україна”, “Вітолюкс Дистрибуція”, АТ "КИЇВМЕДПРЕПАРАТ", Neolit Овочі, “Профтехінструмент”, “Біг Сіті Груп”, “Дуомед Україна”, ТОВ “Прайд”, “Агро-Союз Термінал”, “Логістик Форкліфт”, Компанія «Укравтологістика», “Євромікс”, Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та багато інших.
10% від надходжень з продажу квитків будуть перераховані компанією
TradeMasterGroup на потреби Збройних Сил України.
󰑒 Зареєструватися на курс та ознайомитись детально з програмою можна за
посиланням https://bit.ly/logisticmaster2022
                                                                                 До зустрічі на самому прогресивному курсі для логістів!