Fresh Business Expo Ukraine Міжнародна спеціалізована виставка плодоовочевої індустрії в Україні та країнах СНД

30 листопада - 2 грудня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі пройшла довгоочікувана ІХ міжнародна спеціалізована виставка, присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції Fresh Business Expo. У цьому році виставку відвідало 2155 осіб (Кількість відвідувачів менша через пандемію, але якість відвідування залишилась на високому рівні.), 65 компаній взяли участь у заході.

Виставка Fresh Business Expo 2021 проходила за підтримки Офісу Радника з сільськогосподарських питань Посольства Королівства Нідерландів, Італійського торгового агентства, Асоціації «Укрсадпром», Асоціації «Ягідництво України», Громадської спілки «Холодильна асоціація України» та Громадської спілки «Інноваційне фермерство та кооперація». Організатори плідно співпрацювали з партнерами, щоби зробити виставку на найвищому рівні.


У цьому році під час виставки та за підтримки Посольства Королівства Нідерландів було організовано Нідерландський павільйон. 8 компаній презентували свої технології, продукцію та рішення для галузі плодоовочівництва.


У перший день виставки відбулись всеукраїнські VI Симиренківські читання присвячені 130-й річниці від народження Володимира Левковича Симиренка: «Садівництво: освіта та виклики сучасності». Читання були організовані кафедрою садівництва імені професора В.Л. Симиренка агробіологічного факультету Національного університету Біоресурсів і природокористування України. Також 30 листопада Fresh Business Expo приймала в себе щорічний з’їзд членів асоціації «Укрсадпром».

1 грудня на основі виставки було проведено Першу національну конференцію «Підвищення ефективності в плодоовочівництві», організовану Громадською спілкою «Інноваційне фермерство та кооперація» і проходила за підтримки асоціації «Ягідництво України» та Центру фермерських компетенцій.

На Fresh Business Expo 2021 компанії представили продукцію всього виробничого циклу плодоовочевої індустрії, також у цьому році на виставці було представлено багато інноваційної техніки.

Щороку ми працюємо над удосконаленням виставки, аби Fresh Business Expo і далі була не тільки корисним інструментом для розвитку Вашого бізнесу, а і платформою для обміну знаннями та досвідом. Ми вдячні партнерам, учасникам та відвідувачам виставки за можливість її проведення під час нестабільної епідеміологічної ситуації у світі.

Х виставка Fresh Business Expo запланована на 29 листопада - 1 грудня 2022 року і традиційно буде проходити в Міжнародному Виставковому Центрі.
До зустрічі наступного року!
Детальна інформація на сайті:   www.freshbusiness-expo.com.