TRANS EXPO ODESA 2021 - підсумки

Три дні представники ділових кіл, керівники компаній транспортної галузі та IT-компаній, державні органи влади брали участь у виставці-конференції «TRANS EXPO ODESA 2021» на Морвокзалі в Одесі.

Компанія «МедіаКомпас» та журнал «Судноплавство» виступили організаторами міжнародного транспортного форуму TRANS EXPO ODESA 2021, до якого ввійшли виставки «TRANSUKRAINE 2021», «TRANSRAIL UKRAINE 2021», виставка суднобудування, судноплавства та розвитку портів «ODESA 2021», та 24-та міжнародна конференція «Розвиток транспортної системи України: виклики та перспективи. FOCUS: порти та мультимодальні перевезення. Як розігнати ВВП», яка складалася з 6 секцій:
Перша: «Транспортні та транзитні коридори у забезпеченні сталого розвитку держав», де модератором виступивЕдвінс
Берзиньш, член Ради Латвійської торговопромислової палати. На якій підіймалася транспортна стратегія України 2030, її етапи реалізації на світовій мапі.
Модератором другої секції став Фарід Сафаров, Генеральний директор Директорату цифрової інфраструктури на транспорті Міністерства інфраструктури України. Який поділився кейсами, проєктами у смарт-рішеннях для портів та терміналів.
3 секція розпочалася з панельної дискусії «Розвиток мультимодального транспорту в Україні» та розвитку маршруту Одеса-Гданськ, Україна-Латвія.
4 секцію розпочав модератор Владислав Кадлубицький, спеціаліст із взаємодії у секторі водного транспорту від Посольства Нідерландів в Україні.
5 секцію, яку відкрив модератор Олег Платонов, Президент Асоціації «Транспортні, експедиторські та логістичні організації в Україні «УКРЗОВНІШТРАНС». Під заголовком «УКРАЇНА – транзитний транспортний міст між Європою та Азією» було обговорено синхронізацію транспортної та митної політики для підвищення конкурентоспроможності сухопутного маршруту Китай-Україна, шляхи залучення інвестицій, потенційна економіка перевезень водним коридором E40.
6 секція під назвою «Система логістичних хабів для розвитку мультимодальних перевезень» відкрилася модератором Володимиром Козакевичем, Генеральним директором «АП Марін» і почалася з розгляду інновацій «Використання IoT для оптимізації логістики та ланцюгів постачань» від Віталія Шевченка, GreenNet.

Захід традиційно збирає широку аудиторію: перших осіб держави, членів дипломатичних місій, представників міжнародних організацій, провідних портових операторів, трейдерів, приватних інвесторів та директорів транспортних компаній, портів, терміналів. Вони мали змогу протягом 3 днів виставки-конференції укласти меморандум чи презентувати інноваційні проєкти, знайти інвесторів, у продуктивних неформальних умовах між бізнесом та спеціалістами. Треба підкреслити, що завершення форуму прийшлося на день міста. А форум «Trans Expo Odesa 2021», з кожним роком підвищує імідж нашої країни як транзитної та морської держави.

Чекаємо всіх на виставці Trans Expo Odesa 2022 в вересні наступного року. З усіх питань співробітництва та участі звертайтеся ua.sudohodstvo.org