Аутсорсинг ЗЕД – надійні вантажоперевезення

Аутсорсинг ЗЕД – надійні вантажоперевезення
Співпраця із зарубіжними фірмами дозволяє сучасним компаніям зростати та розвиватися, і, як результат, збільшувати свій дохід. Розвиток торгово-економічних відносин вимагає чіткої та грамотної взаємодії із закордонними компаніями. Це передбачає активне переміщення вантажів із однієї країни до іншої.
Міжнародні перевезення – трудомісткий процес, тому в цьому питанні знадобиться допомога спеціалістів. Вони знають, як зробити зовнішньоекономічну діяльність (ЗЕД) максимально ефективною.
Чому нам довіряють аутсорсинг ЗЕД?
В даний час послуга аутсорсингу ЗЕД затребувана в компаніях, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею зарубіжних товарів, а також у фірмах, які використовують у виробництві імпортну сировину та матеріали. Вона також популярна у компаніях, що реалізують товари власного виробництва за кордон (експорт). Сьогодні цю послугу замовляють як великі фірми, і приватні бізнесмени.
Бажаєте делегувати сторонній компанії організаційні та технічні завдання? Тоді послуга аутсорсинг ЗЕД для вас є більш ніж актуальною. Наша команда знає всі тонкощі ЗЕД, тому гарантовано допоможе налагодити логістику та зберегти зв'язки з новими партнерами.
Аутсорсинг ЗЕД – це:

  • оптимізація бізнесу;
  • економія часу та ресурсів;
  • одержання максимального прибутку;
  • скорочення фінансових витрат;
  • швидка доставка вантажів «під ключ»;
  • безпечне міжнародне вантажоперевезення.


Компанія «Вітал Спец Сервіс» пропонує аутсорсинг у сфері міжнародних перевезень на високому професійному рівні. Вона становить індивідуальні схеми постачання товарів і надає всебічну допомогу на всіх етапах співробітництва. З нами зовнішньоекономічна діяльність дозволить вашій компанії отримувати стабільний прибуток і залишатися конкурентоспроможною.
Професійні аутсорсингові послуги
Компанія «Вітал Спец Сервіс» укладає контракт із постачальником, без участі клієнта. Ви можете повністю довірити нам вирішення найскладніших завдань і направити всі свої сили на розвиток своєї діяльності.
Ми організуємо міжнародну доставку вантажів швидко та якісно, ​​зможемо перевезти будь-який вантаж, виконати митне очищення та доставити вантаж без ризику та затримок. Доступні послуги експорту та імпорту товарів, квартирного та офісного переїзду, доставки особистих речей.
Ви маєте можливість замовити міжнародне вантажоперевезення «під ключ». Таким чином, ви доручите весь спектр завдань досвідченим професіоналам. Вони організують переговори, грамотно складуть контракти, розрахують вартість доставки вантажів, організують повний контроль за транспортуванням вантажу, грамотно оформлять всю необхідну документацію. Ви будете в курсі всіх питань щодо переміщення вантажів, а головне – зможете повністю поринути у свій бізнес та вивести його на новий рівень. Передача ЗЕД на аутсорсинг захистить клієнта від необхідності навчати персонал, розширювати офіс та збільшувати накладні витрати. Ви не будете розбиратися у всіх складних нюансах та особливостях зовнішньоекономічної діяльності та взаємодіяти з контролюючими органами.
Доставка вантажів «під ключ» – 100% безпека
Послуги аутсорсинг ЗЕД від компанії «Вітал Спец Сервіс» – це комплексне вирішення важливих завдань та максимально вигідна співпраця для кожного клієнта. Фахівці зможуть суттєво підвищити ефективність відповідних бізнес-процесів компанії-замовника та організувати швидке перевезення вантажу «під ключ». Усі послуги легальні та прозорі. Сторони наперед укладають договір про співпрацю. Партнерство може бути як разовим, так і постійним. У будь-якому випадку послуги аутсорсингу ЗЕД дозволять клієнту економити кошти, ресурси, час та нерви.
Замовити послуги зовнішньоекономічної діяльності на аутсорсингу «під ключ» у компанії «Вітал Спец Сервіс» – розумне рішення, яке позбавить вас від зайвого клопоту та фінансових витрат. Ви можете розраховувати на надання якісних транспортно-логістичних послуг та своєчасне вантажне перевезення практично з будь-якої точки світу.