«АВТОТЮНІНГ» - ОДЕСЬКІЙ ФІРМІ 20 РОКІВ

«АВТОТЮНІНГ» - фірма створена в Одесі у 2001 р. За цей час більш 20000 автомобілів пройшли через руки наших майстрів.
Покращуємо ми не тільки легкові автомобілі, а й вантажівки, автобуси, мотоцикли, яхти, загалом все, що приносить людям радість руху або надає можливість заробляти гроші.
Фірма «АВТОТЮНІНГ» готова запропонувати Вам практично все, що виробляється для доробки автомобілів в світі. Крім того, багато що робиться руками наших майстрів, часто в єдиному екземплярі. Наші роботи неодноразово демонструвалися на автомобільних виставках, в друкованих виданнях і телепередачах, перемагали в різних змаганнях з тюнінгу та автозвуку. Можливо, придбані у нас товари будуть трохи дорожче пропонованих в інтернеті або на базарі, але ми намагаємося працювати з перевіреними виробниками і готові дати гарантію на придбані і встановлені у нас пристрої. Забезпечити таку гарантію допомагає ретельна установка електричних, електронних і механічних вузлів і деталей. З самого початку діяльності, я, як керівник, організовую роботу фірми таким чином, щоб наші клієнти отримували максимум якісних послуг в одному місці. Саме у нас є широкий вибір сигналізацій, парктроників, відеореєстраторів, аудіо-, відео, TV-пристроїв та багато іншого, що підвищує комфорт та безпеку при користуванні автівкою. Ми пропонуємо вдосконалення фар LED-лінзами, різноманітні покращення кузова та салону, підігрів сидінь, дзеркал, зони щіток, кондиціонери та підігрівачі WEBASTO, додаткові замки CONSTRUCT для збереження автомобіля та вантажу, захист двигуна, усунення невеликих вм’ятин без фарбування, термо- та шумоізоляцію, тонування скла, декоративні та захисні плівки для салону і кузову автомобіля, чіп-тюнінг двигуна і багато іншого.
Серед іншого є послуги з трекінгу, який дозволяє проводити аналіз та оптимізувати роботу транспорту , здійснювати конт роль за ним в реальному часі або згодом. Можливе налаштування аналізу та параметрів трекінгу з урахуванням потреб вашого бізнесу.
Наші майстри мають багаторічний досвід роботи зі шкірою та іншими матеріалами оздоблення салону авто, переробки бусів та вантажівок на пересувні офіси, будиночки для відпочинку, майстерні, лабораторії тощо.

Це далеко не повний перелік того, що ми можемо запропонувати для поліпшення Вашого автомобіля, адже виробники продукції для тюнінгу весь час винаходять щось нове і ми намагаємося йти в ногу з часом. З нашою допомогою безліч людей отримують більше безпеки, комфорту і задоволення користуючись своїми автомобілями. Приєднуйтесь!
Ми робимо автомобілі краще!
З повагою,
директор фірми «АВТОТЮНІНГ»
Ігор Костянтинович Сєдой
www.autotuning.ua