ЕФЕКТИВНО, БЕЗПЕЧНО ТА АВТОМАТИЗОВАНО!

Цифрова транспортна платформа Lading.eu автоматизувала організацію автомобільних вантажних перевезень для українських та європейських компаній.

В умовах нової економічної реальності кожен керівник бізнесу шукає сучасні технологічні рішення, які забезпечать подальший стійкий розвиток компанії. Ефективна і відповідна новим реаліям організація вантажних перевезень – один із головних напрямків такої роботи для всіх учасників ринку транспортної логістики.
Нещодавно українські замовники та перевізники відкрили для себе ефективний інструмент для роботи на спотовому ринку автомобільних вантажних перевезень – online-платформу Lading.eu. Це новітнє SaaS-рішення для управління аутсорсинговим автомобільним транспортом, що економить значні ресурси, задіяні для організації внутрішніх та міжнародних перевезень.

Завдяки біржовому (конкурентному) функціоналу Lading.eu підприємство-замовник отримує бажаний результат – швидко знаходить перевізника, який готовий виконати автомобільне вантажне перевезення на запропонованих замовником умовах.
В системі опубліковані лише актуальні замовлення на перевезення і взяти заявку до виконання може будь-який верифікований системою перевізник, який здатен її виконати – прозоро, швидко, автоматизовано!

Перш за все, сервіс Lading.eu – це сучасний та ефективний інструмент для взаємодії компанії-замовника з його партнерами – постійними, перевіреними перевізниками, з яких замовник формує власну закриту партнерську групу.

Водночас, транспортна платформа Lading.eu – це сервіс автомобільних вантажних перевезень, що забезпечує миттєву пряму комунікацію з тисячами потенційних перевізників, верифікованих службою економічної безпеки сервісу.

Для забезпечення конкурентності та прозорості у відборі виконавця, платформа Lading.eu використовує біржовий функціонал, який максимально відповідає потребам спотового ринку автоперевезень та повністю автоматизує процес оформлення транспортної заявки.

Використання унікальних можливостей цифрової платформи Lading.eu здатне забезпечити значне (до 30%) зниження витрат на транспорт та зекономити 90% часу на організацію та оформлення логістичного процесу!

Безпеку транзакцій на платформі Lading.eu гарантує багаторівнева система верифікації користувачів – фізичних осіб-адміністраторів системи та їхніх компаній, що може включати в себе і фізичну перевірку. Не потрібно щоразу перевіряти нового контрагента – сервіс Lading.eu в режимі 24/7 здійснює моніторинг реєстраційних даних всіх користувачів системи.
Транспортна логістика – організаційно складний процес, в якому можливі зловживання. Функціонал Lading.eu здатний забезпечити повний управлінський контроль над процесом пошуку, а найголовніше – прозорий відбір виконавця автомобільного вантажного перевезення.

Система Lading.eu – це стабільність нормативно-правової бази, автоматизація оформлення транспортних заявок і можливість повністю віддаленої (дистанційної) роботи транспортних менеджерів, що особливо затребувано в теперішній час.

Жодної абонплати чи витрат на впровадження! Ніяких перенавчань персоналу – все просто та зручно!

Діджиталізація та автоматизація – це вже не просто тренди - це вимога сучасного динамічного ринку транспортної логістики!
Запрошуємо замовників і перевізників до використання унікальних можливостей цифрової транспортної платформи Lading.eu!
Андрій Федоренко, CEO Lading LLC
www.lading.ua