ІННОВАЦІЙНЕ МАСТИЛО ДЛЯ ВАШОГО ДВИГУНА

Кожен двигун вантажівки DAF розрахований на довгі роки безвідмовної роботи, але це лише за умови, що частини двигуна добре змащені та проводиться регулярне технічне обслуговування. До прикладу, кожен власник
автомобіля знає, що регулярне технічне обслуговування, як і добре змащені деталі, збільшують термін експлуатації їхнього авто. Важливим моментом являється і вибір якісного та правильного моторного мастила.
Сьогодні ми ознайомимо Вас з найкращим моторним мастилом для оптимальної роботи двигуна та перевіреної
економії палива.
На даний час моторне мастило DAF Xtreme FE 10W30 – це найкращий вибір для вантажівки DAF Euro 6.

ПЕРЕВІРЕНО НА ПРАКТИЦІ

Різні випробування на витривалість показали, що двигуни PACCAR MX-11 та MX13 Euro 6, які використовують оливу 10W-30, забезпечують економію палива до 3,4% у порівнянні зі звичайною 10W-40.


КРАЩЕ НА ВСІХ ФРОНТАХ


На додаток до меншої витрати палива та кращої продуктивності двигуна, тривалий термін служби деталей двигуна - є ще однією важливою причиною вибору мастила 10W30 для регулярного ТО. Зверніть увагу на те, що не лише моторне мастило, а й трансмісійні мастильні матеріали DAF, спеціально розроблені для таких агрегатів як осі та трансмісія, також можуть сприяти збільшенню енергоефективності та екологічності автомобілів.


DAF ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВИЙ СТАНДАРТ ОЛИВИ DAF


Нове покоління вантажівок DAF вимагає і нового стандарту для мастильних матеріалів.
Новий стандарт оливи DAF отримав назву PSQL 2.1 E (стандартний інтервал заміни). DAF додає суфікс «LD» (подовжений інтервал заміни) для збільшення інтервалів обслуговування. Стандарт PSQL 2.1 E базується на моторній оливі 10W30 - що використовується і буде використовуватися в кожній новій вантажівці DAF як сьогодні, так і в майбутньому. У поєднанні з новими двигунами PACCAR MX-11 та MX-13 та іншими інноваціями, дана моторна олива забезпечує безпрецедентну ефективність автомобіля та демонстративно меншу витрату палива.


РЕТЕЛЬНО ПЕРЕВІРЕНО


Технічні характеристики нового стандарту оливи DAF були ретельно випробувані в семи зонах продуктивності. Дані цього випробування показали, що стандарт PSQL 2.1 E перевищує стандарти ACEA на кожній із семи ділянок. Це доводить, що моторна олива, схвалена відповідно до PSQL 2.1 E, являється більш довговічним і економічно ефективнішим вибором.


DAF XTREME FE 10W-30, НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ ВАНТАЖІВОК DAF І НЕ ТІЛЬКИ


- Рекомендована моторна олива для вантажівок DAF

- Для оптимальної роботи двигуна та перевіреної економії палива

- Сумісність з Євро 3, 4 та 5

- Можна використовувати для інших брендів вантажних автомобілів

- Відповідає найвищим вимогам якості та європейським стандартам

Використовуючи новий стандарт оливи DAF, Ви допоможете своїй вантажівці досягти оптимальної продуктивності. Подбайте про свій транспортний парк, адже він, безумовно, заслуговує найкращого!
Отримати кваліфіковану консультацію та придбати оригінальні мастила DAF Ви можете тільки у офіційного дилера DAF. Контакти можна знайти на сайті
www.daf.ua