ШИРОКИЙ МОДЕЛЬНИЙ РЯД ТА НОВІТНЄ ВИРОБНИЦТВО СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ЗАВОДУ КОМУНАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ АЛЬФАТЕКС

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС — один з найбільших виробників комунальної та дорожньої техніки в Україні: з серйозним конструкторським потенціалом, сервісним центром, оснащеним сучасним діагностичним обладнанням і головною рушійною силою — професіоналами високої кваліфікації.

 

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ТА ЗАСАДИ ОСНОВ

Кременчуцький завод кому-нальної техніки АЛЬФАТЕКС виробник спеціалізованих автомобілів для компаній комунального сектору, бла-гоустрою, дорожньої та будівельної галузі.
Асортимент продукції включає понад 700 моделей. Власне виробництво комунальної техніки під торговою маркою АТ містить: автовишки, вакуумні, мулососні, каналопромивні, дорожні комбіновані машини на базі різних шасі й самоскидів та іншу техніку.
«Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС постійно прагне до досконалості й пишається тим, що є одним із найпопулярніших у своїй галузі. Ключова концепція нашої діяльності полягає в тому, щоб стати «першим партнером» для наших споживачів, роблячи особливий акцент на індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Широка гамма продукції — візитна картка нашої компанії, а висока кваліфікація персоналу в поєднанні з технічним оснащенням заводу, гарантує високий рівень якості продукції.
Саме це дозволяє компанії зберігати провідні позиції на ринку України серед виробників і продавців комунальної, будівельної та іншої автомобільної техніки», — Микола Корецький, засновник та директор Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС.
Пропонуючи широкий модельний ряд техніки, ми намагаємось задовольнити попит всіх професій, які мають потребу в надійній техніці. Ми використовуємо як ноу-хау, так і наш багаторічний досвід. Завдяꬬи цьому розумному поєднанню, сьогодні ми пропонуємо інноваційні транспортні засоби, які відповідають стандартам безпеки та якості не тільки сучасності, а й майбутнього.

ТЕХНІКА МАРКИ АТ ВИКОНАНА ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ, СТВОРЕНА ДЛЯ КОМФОРТУ

Кременчуцький Завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС — це великий машинобудівний комплекс із закінченим виробничим циклом від отримання технічного завдання до випуску готової продукції. На виробничих потужностях, які регулярно поповнюються сучасним обладнанням, налагоджений цикл проектування і виробництва комунальної та іншої спецтехніки.
Пріоритетом виробництва нашої продукції є використання матеріалів та комплектуючих найвищої якості, що поставляються як провідними світовими так і вітчизняними виробниками.
Сучасне спеціалізоване обладнання дозволяє виробляти необхідні комплектуючі точно та ефективно.
Завод має власний верстатний парк, який містить й новітнє металообробне обладнання.
Різка та розкрой металу, листозгибання, зварювання, фарбування — ось неповний перелік робіт, що виконую-ться нашим підприємством.
Ми продовжуємо вдосконалювати процес виготов-лення комунальної техніки, оснащуючи цехи сучасним надійним обладнанням. Не злякавшись викликів часу, ми вийшли на якісно новий рівень розвитку.

НОВА ПРОДУКЦІЯ

В Україні немає галузей, які б не потребували техніки від Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС. За останні місяці компанія змогла розширити модельний ряд своєї продукції, адаптуватися до жорстких ринкових умов та навіть наростити продажі. Ось деякі з новинок, які були презентовані нещодавно:
1. Нова розробка 2021 року корпорації DAYUN Group — середньотонажний автомобіль моделі CGC1140. Вона поєднує в собі всі передові технології в галузі сучасного автомобілебудування. Шасі DАYUN CGC1140 ідеально адаптоване для установки будь-якого навісного обладнання.
Завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС пропонує десятки варіантів конфігурацій автомобілів на базі шасі нового DАYUN CGC1140: сміттєвози, автовишки, вакуумні автомобілі, промтоварні фургони, автомайстерні, бортові автомобілі, самоскиди, дорожні комбіновані машини, піскорозкидувачі, поливомийні автомобілі та багато іншого.

2. Ще однією новинкою для ринку України стали самоскиди SHACMAN нової серії X3000. Новому поколінню вантажних автомобілів SHACMAN вдалося втілити не тільки неповторний дизайн, а й ергономічність та функціональність!

Автомобілі SHACMAN X3000 — це:
√ принципово нова комфортабельна кабіна;
√ низька витрата палива;
√ полегшена вага;
√ високий рівень надійності комплектуючих вузлів та агрегатів;
√ поліпшені швидкісні характеристики.
3. З оглядом на потребу ринку та з метою гарантування широкої пропозиції, конструктори нашого підприємства розробили сміттєвоз АТ-2041 з об’ємом бункера 18 куб. м.
Під установку оновленого обладнання обрали функціональне шасі МАЗ-5340С2 з колісною формулою 4х2 та вантажопідйомністю 12 т.

ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА

Ми маємо розширену дилерську мережу в багатьох містах, яка займається реаліза-цією та демонстрацією нашої продукції по всій Україні: Київ, Харків, Черкаси та Львів.


НАДІЙНА СИСТЕМА СЕРВІСУ

Конкурентоспроможність та ефективність виробничо-збутової діяльності компанії АЛЬФАТЕКС забезпечується у тому числі надійною системою сервісу.
Сертифікована сервісна станція АЛЬФАТЕКС надає послуги з ремонту та сервісного обслуговування вантажних автомобілів і спецтехніки різних марок, а також комунальної техніки власного виробництва.
До того ж в структурі сервісного центру ми маємо виїзні мобільні бригади, які здійснюють сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки в зручному для вас місці.
СТО АЛЬФАТЕКС є офіційними сервісним станціями на території України з гарантійного і післягарантійного обслуговування автомобілів МАЗ, DAYUN, XCMG, SHACMAN, автовишок SOCAGE, KLUBB та інших.
Станції технічного обслуговування розташовані у містах: Київ, Хмельницький, Слов’янськ, Мирноград, Одеса, Малехів, Харків, Полтава.

ШИРОКИЙ ВИБІР ТЕХНІКИ ТА НАЙКРАЩІ ФІНАНСОВІ ПРОПОЗИЦІЇ

Піклуючись про своїх клієнтів, Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС пропонує скористатися фірмовою програмою «Техніка в кредит або лізинг». Ви можете звернутись до нас і придбати потрібну техніку за найвигіднішими умовами кредиту або лізингу.
Нашими фінансовими партнерами є провідні компанії на ринку України, отже послуги надаватимуться на високому рівні. Розуміючи потреби клієнтів, ми зробили цей процес простим, швидким та надійним.
Готовність удосконалювати наявні технології та освоювати нові номенклатурні позиції — важлива складова стратегії розвитку Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС. Саме тому ми займаємо провідну позицію серед виробників навісного облад-нання та надбудов на шасі автомобілів, а наша продукція здатна прийняти будь-який виклик!
Ми маємо намір і надалі виробляти продукцію і надавати послуги найвищої якості, які будуть повністю відповідати очікуванням наших клієнтів.

www.alfateks.com.ua