ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНІ ОЛИВИ MADE IN GERMANY

Компанія REKTOL GmbH & Co. KG це130-річний сімейний бізнес з виробництва преміальних олив, заснований в 1892 році Karl Pohlmann в м. Корбах (Німеччина), що підтверджено сертифікатом торгово-промислової палати  Німеччини.
Коріння бренду REKTOL йдуть в XIX століття, коли Carl Benz в 1886 році винайшов перший автомобіль, а шість років потому в 1892 році було створено підприємство з виробництва мастильних матеріалів REKTOL. У 1907 році був запущений завод, який на сьогодні залишається найнадійнішим з найстаріших виробництв моторних олив Німеччини.
Протягом всієї історії, з покоління в покоління, в компанії REKTOL традиційно передаються практичні знання і досвід, які об'єднуються з сучасними ноу-хау технологіями і високою компетентністю, що дозволяють надати споживачеві бездоганний високоякісний продукт.
На відміну від транснаціональних корпорацій, продукція REKTOL протягом століття орієнтувалася виключно на німецький ринок. З виходом на європейський і азіатський ринки збуту стандарт якості продукції REKTOL не змінився - споживачі в Україні, як і в будь-якій країні світу, отримують ту ж продукцію, що й для внутрішнього
німецького ринку. Це результат традицій і принципів 4-х поколінь сімейного бізнесу.
Довіра на міжнародному ринку до продукції REKTOL зростає, а попит, що збільшувався, вимагав і збільшення виробничих потужностей. В результаті, в 2020 році в Німеччині був запущений другий сучасний завод. Вся продукція REKTOL ексклюзивно виробляється на власних 2-х заводах, оснащених найсучаснішою системою контролю якості, високотехнологічною лабораторією і унікальним обладнанням. Як і 130 років тому, так і в наш час - для REKTOL найважливішим є якість і задоволеність споживача.
Висока якість продукції REKTOL підтверджується ОЕМ схваленнями. Лінійка продукції ОЕМ олив, яку компанія REKTOL запустила з 2016 року, була розроблена у співпраці з автовиробниками Mercedes Benz і VAG. Розвиток і впровадження інноваційних підходів, були реалізовані виходом у 2021 році оновленого асортименту продукції REKTOL, відповідно останнім специфікаціям API SP, ACEA C5, ILSAС GF-6, екологічним вимогам і новим тенденціям в автомобілебудуванні.
Першокласна преміальна якість продукції REKTOL - це завжди made in Germany.
Компанія MSI - єдиний офіційний та ексклюзивний дистриб'ютор мастильних матеріалів REKTOL в Україні, гарант оригінального походження і якості німецької оливи.
MSI - надійна компанія-постачальник фільтрів, моторних олив, експлуатаційних рідин для вантажного та легкового
автомобільного транспорту, сільгосптехніки, будівельної і спецтехніки з 27 річним досвідом. З моменту свого заснування в 1993 році, дотримується принципів побудови довгострокових, чесних, прозорих партнерських відносин, як з постачальниками-виробниками, так і з покупцями. https://msi.ua